بازگشایی70 درصدی از راه های مسدود كهگیلویه وبویراحمد

مدیركل مدیریت بحران استانداری كهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 70 درصد از راههایی كه بر اثر بارندگی های اخیر مسدود شده بود،از سوی راه وشهرسازی بازگشایی شد.

70 درصد از راههای مسدود كهگیلویه وبویراحمد بازگشایی شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، علی وفایی مقدم گفت: در ادامه بازگشایی راه های ارتباطی در منطقه لوداب، مارگون، دیشموك، چاروسا، لنده و بهمئی بر اساس اولویت بازگشایی شدند.

وی اظهاركرد: از مجموع 200 روستا كه راه ارتباطی آنها مسدود شده بود بیش از 170 روستا تاكنون راههای ارتباطی آنها بازگشایی شد.

وفایی مقدم با اشاره به قطعی راه ارتباطی 60 الی 70 روستا تصریح كرد: راه و شهرسازی با تلاش شبانه روزی در حال بازگشایی این راه ها است.

وی افزود:در روزهای آینده مسیرهای مسدود شده نیز بازگشایی خواهد شد.

بر اثر بارش های سیل آسا و تگرگ بیش از دو هزار میلیارد ریال خسارت به كشاورزان، دامداران و زیرساخت های عمرانی كهگیلویه و بویراحمد وارد شده است.

از شش هزار كیلومتر راه ارتباطی استان كهگیلویه و بویراحمد، چهار هزارو 530 كیلومتر راه روستایی،990كیلومتر راه فرعی و 504 كیلومتر راه اصلی است.

انتهای پیام/ز


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشایی70 درصدی از راه های مسدود كهگیلویه وبویراحمد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5726) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران