اجرای طرح ممیزی املاک در سنندج

سرپرست اداره ممیزی و نوسازی شهرداری سنندج گفت: در راستای اجرای طرح ممیزی املاک تاکنون اطلاعات 9 هزار و 766 پلاک در حوزه شهرداری منطقه 2 برداشت شده است.

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه جوان از سنندج،فواد احمدی با اعلام این مطلب افزود:طرح ممیزی املاک با هدف ایجاد پایگاه منسجم داده‌های توصیفی و ایجاد منابع درآمدی پایدار در سطح شهر در حال اجرا ست و تا کنون اطلاعات 9 هزار و 766 پلاک در حوزه شهرداری منطقه 2 برداشت شده است.

وی گفت: اطلاعات پلاکهای برداشت شده وارد سیستم شده و در قالب اعداد و کمیت‌ها در اختیار مناطق و نواحی منفصل قرار خواهد گرفت.

سرپرست اداره ممیزی نوسازی شهرداری سنندج مهمترین مزایای اجرای این طرح را مدل‌سازی و تسهیل در تصمیم‌گیری امور شهری، بازنگری در طرح‌های توسعه شهری، اصلاح وضعیت آینده در مناطق مختلف شهر، ایجاد پایگاه‌های توصیفی برای تحلیل نحوه توزیع کاربری خدمات شهری و ایجاد هماهنگی با سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان برشمرد.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح ممیزی املاک در سنندج» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5729) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران