خوردبین: بهترین دربی عمر من بود

خوشحالم عدد 24 روي تابلوي ورزشگاه آزادي رفت

خوردبین: بهترین دربی عمر من بود

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - باوجود آنکه 2 روز از دربی می‌گذشت اما سرپرست پرسپولس همچنان بسیار خوشحال و سرکیف است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ ظاهراً مزه پيروزي بزرگ و خاطره‌انگيز مقابل استقلال به اين زودي‌ها از زير زبان پرسپوليسي‌ها بيرون نمي‌رود! با ما و محمود خوردبین سرپرست پرسپوليس باشيد تا انتهاي يك گپ و گفت خودماني.


* دربي هشتادودوم براي محمود خوردبين چه تفاوتي با دربي‌هاي ديگر داشت؟
اين دربي بهترين دربي من روي نيمكت پرسپوليس بود. اين را از ته دل گفتم.

* چرا؟
با يك تير چند نشان زديم. هم استقلال را برديم. هم به صدر جدول رفتيم. هم نماد 4 را به زعم هواداران خراب كرديم و هم عدد 24 را روي تابلوي استاديوم آزادي نشان داديم.

* روي نيمكت دوست داشتيد پرسپوليس گل پنجم را نزند تا نماد 4 خراب شود؟
(‌مي‌خندد) نه، كري نمي‌خوانيم. استقلال هم تيم بزرگي است و واقعاً فوتبال بازي كرد. تفاوت تيم بزرگ با تيم‌هاي كوچك‌تر اين است كه 11 نفره دفاع نمي‌كند و الحق و الانصاف هم پرويز مظلومي دربي را زيباتر كرد.

* بعد از بازي استقلالي‌ها را ديدي؟
شرايط خيلي خاص بود اما بعد از بازي سمت پرويز مظلومي رفتم. دست دادم و خسته نباشيد گفتم. او هم متواضعانه با من دست داد و...

* عملكرد برانكو را چطور ديدي؟
وقتي پارسال من گفتم برانكو بهترين مربي خارجي تاريخ پرسپوليس است خيلي‌ها به من اعتراض كردند ولي الان براي همه ثابت شد او چه مربي بزرگي است. برانكو نه تنها از لحاظ فني بلكه شخصيتي نيز در سطح بالايي قرار دارد و كافي است به مصاحبه‌هاي بعد از بازي او نگاه كنيد.

* شما مصاحبه كرده و گفته بوديد رحمتي باعث گريه مسلمان شد؟
گريه كه نه اما محسن خيلي ناراحت بود. ظاهراً مهدي رحمتي به او فحشي داده بود كه... البته بين دو نيمه رحمتي مي‌خواست به رختكن پرسپوليس بيايد ولي برانكو گفت بماند براي بعد از بازي!

* ولي محسن مسلمان قبل از شروع نيمه دوم سمت مهدي رحمتي رفت و روبوسي كرد؟
من نديدم ولي مثل اينكه كريم باقري به او توصيه كرده بود.

* از حالا بايد پرسپوليس را قهرمان ليگ دانست؟
اميد به خدا، تا همين امروز هم خدا و دعاي مردم به ما كمك كرده است. ما از اول فصل، خيلي سختي كشيديم. اشتباهات سهوي داوري، اتفاقات حاشيه‌اي و موارد ديگر. بي‌احترامي‌هايي كه ديديم ولي تحمل كرديم و خودمان را بالا كشيديم. ان‌شاءا... بتوانيم با حفظ همين روند جام قهرماني را بالاي سر ببريم.

* بهترين حرفي كه در كوچه و خيابان بعد از دربي شنيديد؟
مردم عدد 4 و 6 را نشان مي‌دهند يا لطف مي‌كنند و برد پرسپوليس را تبريك مي‌گويند و همواره ممنون آنها هستيم.

محمود خوردبین پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خوردبین: بهترین دربی عمر من بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5875) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی