اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته؛حضور دو ورزشکارو یک مربی البرزی دراردوی مشترک باتیم ملی آلمان

استان‌ها > البرز - ورزشکاران و مربی البرزی در اردوی مشترک تیم ملی والیبال نشسته با تیم ملی آلمان حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، اولین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته آقایان در سال جدید از اول اردیبهشت ماه در تهران آغاز شد و از مرحله ی بعد شاهد ریزش ملی پوشان دعوت شده خواهیم بود.

در این اردو از 18 ورزشکار دعوت بعمل آمده كه دو نفر آنها البرزي مي باشند و در اردوی دهم این تعداد به 16 نفر و در اردوی یازدهم به 14 نفر کاهش خواهد یافت تا در نهایت نفرات اصلی تیم ملی مشخص شوند.

در خرداد ماه تیم ملی والیبال نشسته آلمان با درخواست خود به ایران می آید تا اردوی آمادگی را برگزار کند. در ایام حضور تیم ملی آلمان، چند جلسه ی مشترک تمرینی با این تیم خواهند داشت و دیدارهایی نیز برگزار می شود.

مهرزاد مهروان، ابوالفضل اولیائی ملی پوشان البرزي دعوت شده به این تمرینات هستند که 31 فروردین ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین خواهند شد.

در اين اردو هادی رضایی به عنوان سرمربی، هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و علیرضا معمری (مربي البرزي)، بهمن تاروردی زاده، حسن محمدی و حسن بخشعلی پور نیز به عنوان مربی در این اردو حضور دارند.

محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ و حجت الاسلام و المسلمین دهقان نیز به عنوان نماینده فرهنگی در کنار ملی پوشان هستند.

نهمین مرحله تمرینات تیم ملی والیبال نشسته از یکم تا هشتم اردیبهشت ماه به سرپرستی فرشید عاشوری در کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برپا خواهد بود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته؛حضور دو ورزشکارو یک مربی البرزی دراردوی مشترک باتیم ملی آلمان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5900) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین