پرداخت بیش از ۲۰۰ میلیون ریال بابت هزینه های درمانی مددجویان شهربابکی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهربابک از پرداخت 210 میلیون ریالی بابت هزینه های بهداشتی و درمانی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان طی ماه جاری خبرداد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ علی محمد جباری با اشاره به اینکه از این میزان ۱۷۶ میلیون ریال بابت هزینه های ویزیت، بستری، عیادت از بیماران بستری در بیمارستان هزینه شده است ، گفت: این هزینه ها از محل منابع دولتی پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین از این میزان اعتبار ۳۴ میلیون ریال به منظور احداث سرویس بهداشتی مناسب برای مددجویان از محل منابع دولتی امداد به حساب مددجویان واریز شده است.

جباری خاطر نشان کرد: طی پارسال نیز ۷۵۶ میلیون ریال بابت هزینه های بهداشتی و درمانی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان هزینه شده است.

وی گفت: از این میزان ۲۱۶ میلیون ریال بابت هزینه های بهداشتی و ۵۵۰ میلیون ریال بابت هزینه های درمانی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان شهربابک پرداخت شده است.

انتهای پیام/ی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرداخت بیش از ۲۰۰ میلیون ریال بابت هزینه های درمانی مددجویان شهربابکی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5919) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران