نظری: گواهی تحصیلی بازیکنان مشمول خدمت استعلام می شود/ آغاز تمرینات در اردیبهشت ماه

مسوولان تیم فوتسال مقاومت البرز با دردست داشتن برنامه 3 مربی لیگ برتری در پی سر و سامان دادن به نیمکت کادرفنی خود هستند

نظری: گواهی تحصیلی بازیکنان مشمول خدمت استعلام می شود/ آغاز تمرینات در اردیبهشت ماهبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان جلسه هیات مدیره باشگاه مقاومت البرز  با حضور اعضا برگزار شد که طی آن مسوولان در خصوص منابع مالی، وضعیت سربازان، کادرفنی آینده و برنامه هایی که در دست بود، بحث کردند.

نظری از مسوولان باشگاه مقاومت البرز در این خصوص گفت: تکلیف کادرفنی تیم فوتسال مقاومت البرز طی هفته های جاری و آینده مشخص می شودتا با توجه به تاریخ آغاز رقابت های لیگ برتر البته اگر بدون تغییر بماند، 25 اردیبهشت ماه تمرینات تیم آغاز شد.

در حال حاضر تکلیف برخی از بازیکنان مشخص شده و تا شروع تمرینات دیگر بازیکنان مشمول خدمت نیز به تیم اضافه خواهند شد به همین دلیل تنها دغدغه تیم مربوط به کارد فنی خواهد شد. تا کنون از فلاح که گزینه پررنگ مریگیری ماست برنامه مکتوب گرفته شده البته با دو گزینه دیگر هم صحبت هایی شده است که یکی برنامه مکتوب ارائه داده و دیگری به صورت شفاهی شرایطی را مطرح کرده است. البته تصمیم نهایی به هیات مدیره برمی گردد تا بتوانند فرد مورد نظر و سازگار با شرایط مقاومت البرز را انتخاب کنند.

وی افزود: به دلیل اینکه برخی از سربازان برای از سربازکردن خدمت سربازی تحصیل را بهانه می کنند و افرادی در لیست به چشم می خورند که 12 سال برای کسب یک مدرک زمان صرف کرده اند، از سازمان نظام وظیفه خواسته ایم که گواهی تحصیلی سربازان را تحویل بگیرند و استعلام کنند در صورتیکه صخت نداشته باشد این بازیکنان به سرعت باید خودشان را به باشگاه معرفی کنند.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظری: گواهی تحصیلی بازیکنان مشمول خدمت استعلام می شود/ آغاز تمرینات در اردیبهشت ماه» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5967) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران