هیات استانی سوردالوفسك روسیه با همتایان خود در تهران مذاكره می كند

به گزارش ایرنا، براساس برنامه اعلام شده، مذاكرات اعضای این هیات به سرپرستی یوگنی كویواشف استاندار منطقه سوردالوفسك و شامل مدیران شركت های بزرگ منطقه مركزی اورال از امروز (دوشنبه) در تهران با محورهای حمل و نقل، انرژی، ماشین آلات و تولید محصولات خاص برای شاخه صنعت نفت و كشاورزی و راه آهن آغاز خواهد شد.
بنا به گزارش خبرگزاری اسپوتنیك، طرف ایرانی در نظر دارد فرصت های سرمایه گذاری و تجارت شركت های روسی معرفی می كند.
تهران و مسكو در صددند تاثیرهای كاهش بی سابقه ارزش روابط بازرگانی دو جانبه را كه سال 1391 از چهار میلیارد به كمی بیش از یك میلیارد دلار كاهش یافت، از بین ببرند و از سكوی كنونی حدود دو میلیارد دلار به افق سالانه 10 میلیار دلار برسند.
از سوی دیگر، در مذاكرات سه روزه هیات 75 نفری اقتصادی ایران و همتایان روسی در قالب كمیسیون مشترك همكاری های دو كشور كه سال گذشته در مسكو برگزار شد، مجموعه اسناد 40 میلیارد دلاری توسعه روابط اقتصادی، صنعتی و بازرگانی تهیه شده در 22 آبان ماه سال گذشته امضا شد.
اروپام1516

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیات استانی سوردالوفسك روسیه با همتایان خود در تهران مذاكره می كند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5977) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا