آمادگي مردم ميامي براي استقبال از كاروان تدبير و اميد

به گزارش ايرنا، مردم شهرستان ميامي همواره در عرصه هاي مختلف انقلاب نقشي پيشرو و محوري داشته اند و هر جا كه نظام و انقلاب اسلامي دست نياز به سوي مردم دراز كرده است اين مردم شهرستان ميامي بودند كه برغم برخي محروميت ها و مشكلات لبيك گفته اند.
يكي از شهروندان ميامي در اين خصوص به ايرنا گفت:بار ديگر اين شهرستان همراه وهمگام بامردم استان آماده شده تا حماسه اي ديگر از مهرباني و صفا را بيافريند و ثابت كند كه هر دولتي كه در نظام اسلامي بر سر كار باشد و تاييد رهبري را داشته باشد شايسته تكريم و استقبال است.
محمد آقايي افزود: مسوولان نظام جمهوري اسلامي از جمله دولت تدبير و اميد نيز مي دانند كه اين مردم مومن، ولايتمدار و خداجو همواره و هر زماني شايسته توجه، رسيدگي و تكريم هستند و بايد هر روز قدمي بلندتر و محكم تر براي رشد و توسعه شهرستان ميامي بردارند تا بخش كوچكي از دين خود را به اقشار مختلف مردم از جمله خانواده قريب به يكصدوچهل وسه شهيد و ايثارگر شهرستان ميامي ادا كنند.
يكي از اهالي ابراهيم آبادميامي نيز مي گويد: مردم منطقه ابراهيم آباد برخي محروميت ها را مي چشند اما علاقه و عشق خود به انقلاب، اسلام ، امام(ره)، رهبري معظم و مسئولان خدمتگزار از جمله دكتر روحاني را حفظ مي كنند.
خواهرشهيديعقوبي به ايرنا گفت: من از خانواده شهدا هستم و برادرم در جبهه به شهادت رسيد و اين نظام و مسئولان آن را متعلق به خود مي دانم.
وي گفت: حتما مردم اين دياردر مراسم استقبال از رئيس جمهوري شركت خواهندكرد واز دولت مي خواهم كه به روستاهااهميت بيشتري بدهند و مردم محروم اين منطقه را فراموش نكند.
يكي از كسبه شهر ميامي هم گفت: مردم شهرميامي همواره حامي و دوستدار مسئولان نظام بوده اند،اما انتظار اين مردم از مسئولان بيشتر است و دوست دارند كه مشكلات اين منطقه بهتر و سريعتر حل شود.
عليرضانوروزي ادامه مي دهد: مسئولان در اين شهرستان همواره مورد استقبال مردم قرار مي گيرند و كسبه هم درمراسم استقبال درمركزاستان حضور پرشور و گسترده دارند.
يكي از معلمان شهرستان ميامي افزود: معلمان منطقه محروم ميامي نيازمند توجه ويژه دولت هستند چرا كه كار در شهرستان ميامي چندان فرقي با مناطق محروم كشور نمي كند.
ابولفضل اصغري افزود: مطالبات فرهنگيان بايد مورد توجه دولت باشد.
وي افزود: مطمئنا در مراسم استقبال از رئيس جمهور حاضر مي شوم و همكاران خود را نيز تشويق به اين مساله مي كنم.
يكي از جوانان شهرستان ميامي در گفت و گو با ايرنا گفت: جوانان ميامي با ظهور دولت تدبير و اميد به آينده كشور و ارتباط آن با جهان، اميدوار شده و همه شاهد موفقيت دولت در بحث مذاكرات هسته اي بوديم.
وي افزود: دولت ها همواره مورد حمايت رهبري و مردم بوده اند و به شكرانه اين حمايت بايد تمام تلاش خود را براي حل مشكلات كشور انجام دهند.
شهرستان ميامي به عنوان قطب كشاورزي استان سمنان بالغ بر 50هزارنفرجمعيت دارد.
7357/6167

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمادگي مردم ميامي براي استقبال از كاروان تدبير و اميد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5980) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا