مشکل استقلال در تلگرام و اینستاگرام حل نمی‌شود

آبي‌ها بايد راه تيم ملي و پرسپوليس را بروند

مشکل استقلال در تلگرام و اینستاگرام حل نمی‌شود

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - تا قبل از دربی همه چیز حکم آتش زیر خاکستر را داشت؛ همان موقع هم آبی‌ها خوب بازی نمی‌کردند و مشکلاتی وجود داشت ولی 4 گلی که آبی‌ها در دربی خوردند حکم بشکه باروت را داشت که منفجر شد.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ به طور طبيعي استقلال وارد بحران شده است. بعد از دربي به طور طبيعي انتقاداتي از پرويز مظلومي انجام شد كه اكثراً درست بود.

اتفاقاً بسياري از انتقادات را خود استقلالي‌ها انجام دادند، استقلالي‌هايي كه عقيده دارند تيم‌شان مشكل مديريتي و فني دارد. در بُعد مديريتي مدت‌هاست كه بهرام افشارزاده به جاي دفتر باشگاه به وزارت ورزش مي‌رود و از همان‌جا استقلال را كنترل مي‌كند! اين مدل مديريت را مسلماً فقط در ايران شاهديم و شما هيچ‌جاي دنيا را پيدا نمي‌كنيد كه مديرعامل به جاي دفتر باشگاه به جاي ديگري برود و از آنجا مديريت كند!


***

از بُعد فني ايرادات استقلال يكي، دو تا نبود؛ ايراداتي كه حتي اول فصل هم وجود داشت و در نيم‌فصل دوم بيشتر شد. بعد از دربي اينستاگرام استقلال عكسي از پيراهن بزرگ فرهاد مجيدي را منتشر كرد و عده‌اي هم كامنت گذاشتند كه او دواي درد آبي‌هاست!

در حالي كه فرهاد تا امروز فقط در چند كلاس مربيگري شركت كرده و كوچك‌ترين سابقه و تجربه‌اي در مربيگري ندارد، حتي منصوريان هم تا امروز در تيمي بزرگ و پرطرفدار مربيگري نكرده چه رسد به مجيدي كه هيچ سابقه‌اي در مربيگري ندارد و مسلماً حضور در استقلال براي او خيلي زود است.

اگر چند نفر در فضاي مجازي از فرهاد حمايت مي‌كنند دليل نمي‌شود كه او گزينه خوبي باشد. تجربه ثابت كرده كه اكثر هواداران جوان استقلال بسيار احساسي هستند و تازه آنهايي كه در فضاي مجازي هستند معلوم نيست استقلالي هم باشند.

در همين دربي پرويز مظلومي ابتداي بازي در حد گوارديولا از سوي استقلالي‌هايي كه در آزادي بودند تشويق شد اما در پايان بازي عده‌اي از همان استقلالي‌ها عليه او شعار «حيا كن، رها كن» سر دادند!

پس اگر قرار بود يك مربي با شعار هواداران برود يا بيايد، استقلال بايد ماهي يك بار مربي عوض مي‌كرد. مشكل استقلال هم هر جا حل شود در اينستاگرام و تلگرام حل نمي‌شود. اين تيم ابتداي فصل نتوانست 3 مربي را بياورد و مجبور شد مظلومي را بياورد.

حالا هم به نظر مي‌رسد پرويز در اين تيم تمام شده اما همان‌طور كه ديروز نوشتيم استقلالي‌ها يك مربي بزرگ مثل كروش و برانكو مي‌خواهند؛ كسي كه سبك بازي تيم را عوض كرده و جرأت ميدان دادن به جوان‌ها را داشته باشد، كسي كه تيم را خودش ببندد و همه چيز را به يك بازيكن نسپارد.

كسي كه «استقلال» داشته باشد و البته لزوماً هم نبايد «استقلالي» باشد. اين فرضيه غلط سال‌ها در استقلال بوده كه مربي استقلال حتماً بايد استقلالي باشد اما مگر برانكو تا قبل از حضور در پرسپوليس پرسپوليسي بود؟ مگر گوارديولا بايرن‌مونيخي بود؟ مگر مربي لسترسيتي كه صدرنشين ليگ انگليس است سابقه بازي در لسترسيتي را داشته؟!

اين قبيل تفكرات سر تا پا غلط فقط در ايران وجود دارد و متأسفانه تيم بزرگ و پرطرفدار استقلال هم سال‌هاست كه چوپ آن را مي‌خورد. ختم كلام اينكه استقلال مثل تيم ملي و پرسپوليس مربي بزرگ خارجي مي‌خواهد و البته يك مدير تمام‌وقت كه باشگاه را از داخل خود باشگاه اداره كند.

پرویز مظلومی استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشکل استقلال در تلگرام و اینستاگرام حل نمی‌شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5997) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی