چرا طاهری از بازیکنانش خواست 4 نشان ندهند؟

پشت پرده يك «دلسوزي»

چرا طاهری از بازیکنانش خواست 4 نشان ندهند؟

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - سرپرست باشگاه پرسپولیس به فاصله یک روز پس از دربی 82 که با برتری 4 بر 2 سرخپوشان مقابل استقلال همراه بود به محل تمرین تیم رفت تا از پرسپولیسی‌ها تقدیر کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبروزشی؛ سرخپوشان نيز يك جشن تولد مختصر براي علي‌اكبر طاهري ترتيب دادند اما در عين تعجب، هنگامي كه پرسپوليسي‌ها قصد خوشحالي و كري‌خواني براي استقلالي‌ها مقابل دوربين‌هاي عكاسي را داشتند، طاهري از آنها خواست عدد 4 را نشان ندهند چراكه ممكن است باعث ناراحتي استقلالي‌ها شود!
اين مدل دلسوزي البته باعث عصبانيت پرسپوليسي‌ها شد زيرا بازيكنان مي‌گفتند: «چطور ممكن است ما آن همه كري‌خواني استقلالي‌ها را تحمل كنيم اما حالا كه 4 گل به آنها زديم، نبايد عدد 4 را در جواب كري‌خواني آبي‌ها نشان دهيم؟!» 

ديروز يكي از نزديكان باشگاه پرسپوليس، دليل اين دلسوزي را به ما گفت. همان‌طور كه مي‌دانيد، اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپوليس مشترك است و گويا اين توصيه اسپانسر بوده كه پرسپوليسي‌ها 4 را نشان ندهند زيرا ممكن است در ارسال پيامك استقلالي‌ها به سامانه پيامكي اسپانسر، مشكلاتي پيش بيايد.

عدد 4، همان عددي بود كه اسپانسر دو باشگاه مي‌خواست استقلالي‌ها آن را به سامانه پيامكي‌شان ارسال كنند و اگر پرسپوليسي‌ها به كري‌خواني‌شان ادامه دهند، احتمال دارد استقبال استقلالي‌ها از اين عدد و ارسال آن به سامانه پيامكي اسپانسر متوقف شود.

محمد طاهری پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا طاهری از بازیکنانش خواست 4 نشان ندهند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5998) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی