وجود هزاران سند درباره نقش عربستان در11سپتامبر

خانه | بین الملل العالم منبع:

یکی از سناتورهای سابق آمریکایی گفت که هزاران سند درباره نقش عربستان در حوادث یازدهم سپتامبر وجود دارد و خود سعودیها می دانند که در یازدهم سپتامبر چه کردند.

وجود هزاران سند درباره نقش عربستان در11سپتامبر
به گزارش افکارنیوز،
  باب گراهام عضو سابق مجلس سنا و فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا در گفت وگو با شبکه  "سی ان ان" آمریکا در واکنش به تهدید عربستان برای فروش اوراق بهادار و دیگر دارایی های خود در آمریکا به ارزش ۷۵۰ میلیارد دلار در صورت تصویب لایحه کنگره درباره حملات یازدهم سپتامبر گفت: من عصبانی هستم اما تعجب نمی کنم. سعودیها می دانند که در یازده سپتامبر چه کردند و می دانند که ما - دستکم در سطح مسؤولان بارز در دولت آمریکا می دانیم - که آنها چه کار کردند. آنها این طور رفتار می کنند زیرا ما هیچ پاسخی به همدستی آنها در کشتن سه هزار آمریکایی نداده ایم و فکر می کنند که می توانند هرکاری را بکنند؛ بدون این که مجازات شوند.

وی افزود: آنها از این مصونیت برای فشار به سطوح بالا در کاخ سفید و کنگره در خصوص جلوگیری از تصویب این قانون که مشخص می کند عربستان همدست و شریک این حملات ( حملات یازده سپتامبر) بوده است، بهره برداری می کنند.

گراهام تاکید کرد، هزاران سند وجود دارد که درباره نقش عربستان در حملات یازدهم سپتامبر سخن می گوید و فکر می کنم که رئیس جمهور باید متعهد به انتشار همه این اطلاعات باشد و شفافیت کاملی درباره آنچه سعودیها انجام دادند، وجود داشته باشد تا همه طرف ها براساس واقعیت در این برهه فراز و نشیب، در روابط با ما رفتار کنند.

این سناتور سابق آمریکایی گفت: محتوای این اسناد به وجود رابطه ای در سطوح بالا بین عربستان و 19 رباینده (هواپیماهای یازدهم سپتامبر) اشاره خواهد کرد.

کلمات کلیدی:

عربستان ۱۱سپتامبر سناتورهای آمریکایی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وجود هزاران سند درباره نقش عربستان در11سپتامبر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6019) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز