برگزاري تمرين تيم ملي واليبال با دو تغيير اجباري

به گزارش ايرنا،ملي پوشان ايران از ساعت 10 صبح امروز تمرين خود را در سالن فدراسيون واليبال آغاز كردند. در اين تمرين 15 بازيكن شامل سعيد معروف، سيد محمد موسوي، عليرضا مباشري، عادل غلامي، سامان فائزي، آرمين تشكري، حمزه زريني، ميلاد عبادي پور، شهرام محمودي، فرهاد ظريف، مهدي مرندي، امين علوي، محمد جواد معنوي نژاد، مهدي مهدوي و مصطفي شريفات حضور داشتند.
در تمرين امروز كادر فني مجبور به ايجاد دو تغيير اجباري در تركيب بازيكنان شده بود. مجتبي ميرزاجانپور به دليل ناراحتي از ناحيه گردن و امير غفور به دليل دندان درد شديد نتوانستند تمرين كنند و به اين دليل محمد جواد معنوي نژاد و امين علوي از گروه دو جايگزين آنان شدند.
بازيكنان پس از گرم كردن و انجام حركات كششي، تمرين اسپك و دريافت را در برنامه تمريني خود قرار دادند.
سپس ظريف و مرندي ليبروهاي تيم ملي زير نظر رحمان محمدي راد و معنوي نژاد يكي از دريافت كننده ها زير نظر رضا تندروان تمرين دريافت انجام دادند و ساير بازيكنان نيز تمرين اسپك و سرويس با افزايش ارتفاع تور را پيگيري كردند.
دفاع سه نفره بر روي تور از ديگر مراحل تمريني امروز تيم ملي واليبال بود و رائول لوزانو تاكيد زيادي داشت كه هر سه بازيكن بايد با هم براي دفاع پرش كنند.
در ادامه بازيكنان به دو گروه تقسيم شدند و با قرار گرفتن در تركيب دو تيم، به مرور كارهاي تاكتيكي پرداختند. در اين بخش از تمرينات تشكري، ظريف، علوي، مهدوي، معنوي نژاد، مباشري و فائزي در يك تيم با هدايت خوان سيچلو و معروف، موسوي، غلامي، زريني، عبادي پور، محمودي، مرندي و شريفات با هدايت رائول لوزانو در طرف ديگر قرار داشتند.
اين مرحله از تمرين بسيار جدي بود و همانند مسابقه رسمي، بازيكنان براي كسب هر امتياز تلاش زيادي مي كردند. ناصر شهنازي يكي از مربيان حاضر در اردو نيز به عنوان داور قضاوت آن را بر عهده داشت.
اين تمرين ساعت 12 و زودتر از روزهاي ديگر به پايان رسيد تا بازيكنان بتوانند در جلسه اي با كادر فني شركت كنند.
تيم ملي واليبال ايران خود را براي شركت در رقابت هاي انتخابي المپيك كه از 8 تا 16 خرداد در ژاپن برگزار مي شود آماده مي كند.
در اين رقابت ها تيم هاي ايران، ژاپن، چين، استراليا، ونزوئلا، كانادا، لهستان و فرانسه براي كسب سهميه المپيك تلاش مي كنند. رقابت هاي انتخابي المپيك به صورت دوره اي برگزار مي شود و در نهايت سه تيم برتر و بهترين تيم آسيايي سهميه حضور در بازي هاي المپيك 2016 ريو را كسب خواهند كرد.
ورزشي 1379 ** 2024 ** 1701

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاري تمرين تيم ملي واليبال با دو تغيير اجباري» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6038) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا