چرا آمریکایی‌ها به رسانه‌های خبری اعتماد ندارند؟

بین الملل > آمریکا - اعتماد به رسانه های خبری در میان مردم آمریکا کاهش یافته است که یک دلیل آن می تواند استفاده از شبکه های اجتماعی باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طبق یک نظرسنجی که خبرگزاری آسوشیتدپرس آنرا منتشر کرده، تنها شش درصد از مردم آمریکا به رسانه ها اعتماد زیادی دارند. اعتماد به رسانه های خبری در میان مردم آمریکا کاهش یافته که یک دلیل آن می تواند استفاده از شبکه های اجتماعی باشد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، دلیل این امر ظن آنان به بی دقتی و جهت دار بودن رسانه ها است که خود ناشی از مطالبی است که در شبکه های اجتماعی می خوانند.

گفتنی است تنها شش درصد از مردم آمریکا به رسانه ها اعتماد زیادی دارند و امسال که سال انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا است، حامیان حزب دموکرات بیش از جمهوریخواهان و مستقل ها به رسانه ها اعتماد نشان داده اند. در اینفوگرافیک ذیل سطح اعتماد آمریکایی ها و تأثیر شبکه های اجتماعی را می بینید: 

رسانه های آمریکا

منبع : تسنیم

52261


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا آمریکایی‌ها به رسانه‌های خبری اعتماد ندارند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6071) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین