طارمی: هر 4 گل دربی را هادی نوروزی زد!

واكنش ستاره دربي به ماجراي گل دوم سرخپوشان

طارمی: هر 4 گل دربی را هادی نوروزی زد!

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - هجوم همزمان مهدی طارمی و امید عالیشاه در صحنه گل دوم پرسپولیس در حالی به نام مهاجم بوشهری ثبت شد که حالا دو مدعی دارد!

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛  شايد دليل اصلي اين ابهام به حضور اميد عاليشاه در برنامه تلويزيوني شب‌هاي فوتبالي برمي‌گردد. آنجايي كه عاليشاه مدعي شد احتمالاً اين توپ با ضربه سر او وارد دروازه مهدي رحمتي شده و مهدي طارمي سر او را نشانه رفته است.

البته محسن تركي داور مسابقه گل را به نام مهدي طارمي ثبت كرده و ملاك سازمان ليگ هم همين برگه گزارش داوري است. ديروز به هر زحمتي كه بود مهدي طارمي را پيدا كرديم.

ستاره دربي كه بعد از پيروزي مقابل استقلال تهران فقط يكي، دو جمله كوتاه درباره شادي پس از گل خود گفته بود بالاخره به ادعاي اخير اميد عاليشاه و ابهامات به وجود آمده واكنش نشان داد كه در زير مي‌خوانيد.

* بالاخره گل دقيقه 35 پرسپوليس را چه كسي زد؟
چه فرقي مي‌كند؟!

* به هر حال حرف و حديث‌هايي به وجود آمده است. اميد عاليشاه در برنامه شب‌هاي فوتبال مدعي شد گل را او زده و تو فقط به سر همبازي‌ات ضربه زدي؟!
من و اميد نداريم. گل را هر كس زده باشد براي پرسپوليس زده است و اين مسئله مهم‌تر از هر چيز ديگري است.

* مگر مي‌شود خودت نداني گل زدي يا نه؟
اگر دنبال كشف واقعيت هستيد بايد بدانيد كه هر 4 گل ما در دربي را هادي نوروزي به ثمر رساند كه هنوز هم فوت ناگهاني‌اش را باور ندارم. او جمعه زنده بود و داشت به ما نگاه مي‌كرد. وجودش، حضور گرمش و خلاصه همه‌جوره آقاهادي را در زمين احساس كرديم و ديديم.

* شايد اين حرف را به خاطر حضور هاني پسرش مي‌زني؟
گفتم كه به نظر من هر 4 گل پرسپوليس را هادي نوروزي زد!

* راستي چرا پنالتي را آن طور زدي؟
ببخشيد من عجله دارم و بايد بروم! اين چند جمله را هم به احترام روزنامه خبرورزشي گفتم و اينكه ثابت كنم در پرسپوليس فرقي نمي‌كند گل را من بزنم، اميد يا كس ديگري. ما هدف بزرگ‌تري داريم و براي رسيدن به آن تلاش مي‌كنيم... خداحافظ!

مهدی طارمی امید عالیشاه پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طارمی: هر 4 گل دربی را هادی نوروزی زد!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6090) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی