کثیف ترین خبر اینستاگرامی !! +عکس

خبر اینستاگرامی

حجت الاسلام محمدرضا زائری، در صفحه اینستاگرام خود به کثیف ترین خبری که این روزها در فضای مجازی منتشر شده، واکنش نشان داد.

 کثیف ترین خبر اینستاگرامی

  وی نوشت:

این روزها ماجرای قتل فجیع دختر شش ساله را همه در فضای مجازی نقل می کنند و عکس لبخند معصومانه اش را برای هم می فرستند و بر قاتل نوجوان لعن و نفرین می نویسند !

 اما به راستی آیا فاجعه ای چنین تلخ و دردناک به سادگی و در یک لحظه اتفاق افتاده است؟

آیا نوجوان قاتل مثلا از سر کتاب و مشق مدرسه یا از سر تمرین فوتبال و والیبال مستقیما به سراغ مقتول رفته و به این جنایت وحشیانه دست زده است ؟

آیا وقوع چنین حادثه ای بیخ گوش ما ، در میان خانواده ما و حتى در خانه ما دور از انتظار است ؟

هر جنایتی پشت صحنه ای دارد ، پشت صحنه این جنایت چیست ؟

مسلما زمینه هایی به تدریج موقعیت چنین فاجعه ای را ایجاد کرده است.

تک تک عکس هایی که بین این نوجوان و دوستانش در فضای مجازی گشته است، یکایک فیلم هایی که به دست هم داده اند و همه موسیقی هایی که با هم گوش کرده اند در زمینه سازی برای چنین موقعیتی اثر داشته، از این رو همه ما مقصر و مسؤولیم و بی جهت نباید دامان خود را از این لکه ننگ پاک بدانیم و فقط به آن نوجوان ناسزا بگوییم.

 کثیف ترین خبر اینستاگرامی

خدا ما را ببخشد ! همه ما پایمان گیر است و دستمان آلوده ! من و شما!

همان لحظه که رفیقمان عکس ناپسندی در اینستا گذاشت و لایک کردیم ، همان زمان که کلیپ زشتی در تلگرام فرستاد و خندیدیم ! همان وقت که در خیابان به دختری متلک گفت و همراهیش کردیم ! همان هنگام که یک موسیقی شیطانی را گوش کرد و به روی خودمان نیاوردیم ! همه این لحظه ها آرام آرام او را برای رسیدن به چنین موقعیتی کمک کرده ایم ! اگر به اندازه یک قدم با او برای زمینه سازی گناه همراهی کرده باشیم ما هم شریک جرم و همدست قاتلیم و بی خود نباید خود را مبرا و پاک بدانیم !

خدا در قرآن کریم نمی گوید:"لاتزنوا/زنا نکنید" بلکه می فرماید:
"لاتقربواالزّنا/به زِنا نزدیک نشوید" یعنی کارهایی را که زمینه ساز این فحشای وحشتناک است ترک کنید !

من و شما همه مقصریم ! به خاطر اینکه قبح و زشتی همین کارها را از بین بردیم و رفتارهای غیر اخلاقی را عادی جلوه دادیم ! پای فلان شوی شبکه های ماهواره ای و فلان تصویر برهنه و فلان موسیقی شیطانی و فلان فیلم پورنو را به مصرف عادی نوجوانان مان باز کردیم و وقتی صفحه صاف و پاک دلشان با مال حرام و ربا و رشوه آلوده شد و به گناه افتادند... خود را کنار کشیده ایم و آن نوجوان بیچاره را لعن و نفرین می کنیم ! ما هم اگر حتى یکبار ، فقط یکبار هم به عکس و فیلمی ناروا نگاه کرده و خودداری نکرده باشیم ، پایمان گیر است و دستمان آلوده ! خدا همه ما را ببخشد!

نسیم آنلاین

مطالب مرتبط:

قتل و تجاوز دختر 6 ساله توسط پسرعمویش

قتل دومین ستایش 6 ساله به خاطرسرقت طلا

تجاوز به دختر بچه 6 ساله و سوزاندنش با اسید + عکس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کثیف ترین خبر اینستاگرامی !! +عکس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( نیک صالحی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6155) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : نیک صالحی