توضیح سازمان تاکسیرانی رشت: نرخ کرایه ها بر اساس هزینه های واقعی تاکسیرانان است

جامعه > مشکلات مردم - سازمان تاکسیرانی رشت توضیحی را درباره افزایش نرخ کرایه های تاکسی در این شهر ارائه کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان تاکسیرانی رشت، توضیحی را درباره یک خبر ارسال کرده که عینا منتشر می شود:

مدیر محترم خبرآنلاین
با سلام و احترام
با سلام بر محمد و آل محمد با احترام در پی درج گزارش خبری به شماره 45231 به تاریخ 28 فروردین 1395 با عنوان "انتقاد به افزایش کرایه های تاکسی در کلانشهر رشت/تاکسیرانی: معترضان به فرمانداری شکایت کنند" به اطلاع می رساند:
بخش هایی از این گزارش از سوی سازمان تاکسیرانی شهرداری رشت تکذیب شده است که در این راستا جوابیه و تکذیبیه روابط عمومی این سازمان به شرح ذیل جهت انتشار ارسال می گردد که انتظار می رود طبق قانون مطبوعات در آن نشریه درج گردد:
1.خبر منتسب به مسئول دفتر مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری رشت در خصوص هدایت معترضان افزایش نرخ تاکسی های شهر رشت به فرمانداری که اخیرا در خبرآنلاین انتشار یافته است قویا تکذیب می گردد.
2.اصول حرفه ای ایجاب می کند که هرگونه اخبار موثق در خصوص موضوعات سازمان از حوزه ی روابط عمومی یا شخص مدیرعامل اخذ گردد و انتشار اخبار اینچنینی ناقض اصول حرفه ای خبررسانی است که امیدواریم در آینده مدنظر قرار گیرد.
3.نرخ کرایه قید شده در گزارش برای مسیر خیابان امام خمینی(ره) به میدان گیل در سال گذشته 1000 تومان بوده است و نه 800 تومان که متاسفانه این سطر بدون بررسی لازم منتشر گشته است.
4.نرخ های ابلاغ شده توسط تاکسیرانی بر اساس هزینه های واقعی تاکسیرانان شهر رشت بوده و سازمان تاکسیرانی شهرداری رشت راسا آماده پاسخگویی به شکایات احتمالی شهروندان و ارائه توجیهات فنی لازم است و هیچ دلیلی برای مراجعه شهروندان به مسئولین محترم فرمانداری رشت در رابطه با پاسخگویی به علل افزایش نرخ کرایه تاکسی ها وجود ندارد.
مرتضی شریفی-مدیرعامل


23231


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح سازمان تاکسیرانی رشت: نرخ کرایه ها بر اساس هزینه های واقعی تاکسیرانان است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6189) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین