اقتصاد مقاومتي يك فرصت مناسب براي توسعه كشور است

به گزارش ايرنا ، هوشنگ بازوند روز دوشنبه در جمع مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان دلفان افزود : اقتصاد مقاومتي از حمايت مقام معظم رهبري برخوردار است و دولت نيز روي آن تاكيد دارد و آن را عامل اصلي رونق و توسعه اقتصادي مي داند .
وي اظهار داشت : همه اركان نظام روي اقتصاد مقاومتي اجماع دارند و آن را اولويت اصلي كشور مي دانند در حالي كه در گذشته شاهد اين نوع هماهنگي و اجماع كلي نبوديم .
استاندار لرستان بيان داشت : در دولت هاي گذشته سياست هايي چون توسعه سياسي ، توسعه فرهنگي و مهرورزي و عدالت محوري مطرح مي شد اما اين دولت تنها دولتي است كه همگام با ساير اركان بر رشد اقتصادي و اقتصاد مقاومتي تاكيد دارد .
بازوند ياد آور شد : اجماع اركان نظام روي اقتصاد مقاومتي، سياستي بجا و درست محسوب مي شود چون در اقتصاد مقاومتي به مهمترين موضوع و مشكلات كشور كه بيكاري و رونق اقتصاد مقاومتي است توجه مي شود .
اين مسئول اظهار داشت : رويكرد اصلي دولت توجه به اقتصاد و معيشت مردم است و در لرستان نيز اولويت اساسي مسايل اقتصادي است و در اين راستا حركت كرده ايم .
وي ، با تاكيد بر اينكه مديران بايد اقدام و عمل را در اقتصاد مقاومتي جدي بگيرند و بايستي نتيجه اقتصاد مقاومتي را گزارش نمايم آنان موظفند تا خرداد ماه سالجاري برنامه هاي خود را به استانداري لرستان اعلام نمايند .
وي گفت : مديران بايستي اقتصاد مقاومتي با رويكرد عقلانيت و مديريت جهادي در دستور كار قرار دهند و بطور دقيق با آمار و ارقام نتايج كار خود را گزارش نمايند .
استاندار لرستان ، از تهيه سند اقتصاد مقاومتي در لرستان خبر داد و گفت : 90 درصد اين سند آماده شده است و مبالغ هنگفتي را براي سرمايه گذاري در آن پيش بيني شده است .
وي ادامه داد : مديران بايستي برنامه ها و اقدامات خود را با آمارهاي دقيق تا پايان خرداد 96 تهيه و تدوين كنند تا به ياري خداوند شاهد اقدام عملي در راستاي خدمت رساني به مردم در بخش هاي مختلف باشيم .
7270/6001

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقتصاد مقاومتي يك فرصت مناسب براي توسعه كشور است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6204) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا