كانتينر نمايش سيار كانون پرورش فكري كودكان به كاشان رسيد

به گزارش ايرنا اكبر رضوانيان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار كرد: اين كانتينر از استان قم سفر خود را آغاز كرده و پس از يك روز اجراي برنامه در مدرسه دكتر موتمن كاشان با سفر به بادرود، مسير خود را ادامه خواهد داد.
به گفته وي نمايش 'رينارد روباهه' كاري از احمد تيموري براساس نمايش‌ نامه ‌اي از آرتور فاكويز و ترجمه مريم سلطانيان كه از توليدات كانون پرورش فكري است توسط اين گروه نمايشي در روز 31 فروردين اجرا خواهد شد.
وي گفت: رينارد روباهي است كه با شوخي‌هاي افراطي ‌اش حيوانات جنگل را به ستوه آورده از اين رو حيوانات جنگل دادگاهي براي رسيدگي به شكايت‌هايي كه از او دارند، تشكيل مي‌دهند، دادگاه يك سال به رينارد فرصت مي‌دهد تا دست از كارهايش بردارد.
وي هدف از اجراي اين برنامه را ايجاد شور و نشاط براي دانش آموزان دانست و گفت: كانتينر سيار كانون با سفر به شهر‌هاي مختلف كشور در جهت معرفي كانون و فعاليت‌هاي اجرايي آن به عنوان محلي براي اوقات فراغت دانش آموزان تلاش مي كند.
3009/6021

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كانتينر نمايش سيار كانون پرورش فكري كودكان به كاشان رسيد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6205) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا