پیامک تبلیغاتی یک کاندیدای مجلس در تبریز جنجال آفرید + عکس

استان‌ها > آذربایجان شرقی - پیامک تبلیغاتی یکی از کاندیداهای دور دوم انتخابات مجلس حوزه انتخابیه تبریز سر و صدا به پا کرده و ظاهرا برخی از هنرمندان اعلام کرده اند که موضوع را از مراجع قانونی پی گیری می کنند!

به گزارش خبرآنلاین، طی روزهای اخیر یکی از کاندیداهای لیست اصولگرایان راه یافته به دور دوم اتخابات مجلس در حوزه انتخابیه ی تبریز، با انتشار پیامکی انبوه ضمن تشکر از زحمات هنرمندان در حمایت از وی در دور اول، آنها را به جلسه ای خصوص دعوت کرده است!

این پیامک بازتاب گسترده ای در میان اهالی فرهنگ و هنر تبریز داشته بطوریکه تیتر صفحه ی اول روزنامه ی محلی سرخاب به این موضوع اختصاص یافته است!

این روزنامه گزارش کرده که شگرد جدید برخی از کاندیداهای مجلس برای تبلیغات زودهنگام انتخاباتی، موجب عصبانیت جمعی از هنرمندان این شهر شده و آنان تصمیم به پیگیری و شکایت به مراجع قضایی دارند.

به نوشته ی این روزنامه، هنرمندان یاد شده با بیان اینکه در ایام تبلیغات هیچ ارتباطی با ستاد کاندیدای مورد نظر نداشته اند، عمل یاد شده را "کثیف" خواندند.

یکی دیگر از هنرمندان به روزنامه سرخاب گفته است: تصمیم دارم شکایت کنم اما تجارب تلخی از تلاش های عبث برای احقاق حقم داشته ام!

وی ادامه داده است: از طرفی هم اطمینان دارم این شکایت در نهایت به نفع آن شخص تمام خواهد شد و از آن بهره برداری تبلیغاتی خواهد کرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیامک تبلیغاتی یک کاندیدای مجلس در تبریز جنجال آفرید + عکس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6241) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین