ساخت 6 مدرسه و 3 مسجد بركت در شوش

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، سيد راضي نوري با اشاره به اقدامات گسترده‌ محروميت‌زدايي بنياد بركت گفت: هر كدام از مدارس ساخته شده در شهرستان شوش توسط بنياد بركت، حداقل پنج كلاس درس دارد.
نوري همچنين درباره سه مسجد ساخته شده توسط بنياد بركت هم اظهار كرد كه مسئولان بنياد با اقدامات فرهنگي و آموزشي خود در جهت رفع فقر فرهنگي و تحصيلي منطقه، كمك شايان توجهي كرده‌اند.
وي با اشاره به رضايت مردم منطقه از خدمات بنياد بركت گفت: انتظار ما اين است كه مسئولان بنياد در آينده با سرمايه‌گذاري در طرح‌ها و پروژه‌هاي توليدي، زمينه‌ ايجاد اشتغال جوانان و كاهش بيكاري را فراهم كنند.
نوري در همين راستا به نياز چند روستا از جمله روستاي خسرج به پل ارتباطي اشاره و تصريح كرد: تقاضاي ما از مسئولان به خصوص رئيس ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) و مدير عامل بنياد بركت اين است كه علاوه بر سرمايه‌گذاري در زمينه‌ اشتغال و كارهاي توليدي به پروژه‌هاي عمراني اهتمام ويژه‌اي داشته باشند.
وي افزود: خوزستان و به‌ويژه شوش داراي فرصت و زمينه‌هاي گردشگري و كشاورزي است و نيروي كار ماهر هم دارد كه اميدواريم با اختصاص اعتبار از اين فرصت‌ها استفاده شود.
اجتمام**3377**1776

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت 6 مدرسه و 3 مسجد بركت در شوش» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6277) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا