بررسي فرصت هاي سرمايه گذاري گلستان در نشست با چند ايراني مقيم كانادا

به گزارش روز دوشنبه ايرنا از اداره كل امور اقتصادي و دارايي گلستان، سيف الله شاهمرادپور نماينده حوزه معاونت هماهنگي، پيگيري و اجرايي نهاد رياست جمهوري در اين نشست گفت: سرمايه گذاران حاضر در جلسه به دنبال يافتن فرصت مناسب در استان براي سرمايه گذاري هستند.
وي اضافه كرد: دستگاه هاي مختلف اعم از جهاد كشاورزي، كل شيلات، ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري و صنعت و معدن هر كدام دوتا از برترين فرصت ها در حوزه خود را به سرمايه گذاران ارائه دهند.
داود طبرسا مديركل امور اقتصادي و دارايي گلستان نيز گفت: اين استان به دليل دارا بودن موقعيت جغرافيايي مناسب و فراهم بودن بستر لازم در عرصه شيلات و پرورش آبزيان به ويژه ميگو و خاويار، جايگاه خوب والبته انحصاري در بين استانهاي كشور را دارد و همين ويژگي مي تواند موثر در تصميم گيري سرمايه گذاران و مبنايي براي صادرات محصولات شيلاتي باشد.
وي به قابليت ها و ظرفيت هاي بكر در حوزه گردشگري استان نيز اشاره كرد و اظهار داشت: به دليل تنوع اقليمي و موقعيت جغرافيايي استان، سرمايه گذاري در اين حوزه نيز مطلوب بوده و برگزاري چنين جلساتي راهكاري براي ارائه ظرفيتها و فرصتهاي سرمايه گذاري استان به متقاضيان سرمايه گذاري است.
طبرسا توجه سرمايه گذاران را به پتانسيل ها و فرصتهاي سرمايه گذاري استان جلب كرد و آمادگي دستگاه هاي اجرايي و مركز خدمات استان را براي همكاري با سرمايه گذاران در حوزه هاي مختلف اعلام داشت.
استان مرزي گلستان واقع در شمال ايران زمينه هاي مختلف سرمايه گذاري در حوزه هاي صنعت، گردشگري، آب ،كشاورزي و صنايع تبديلي را دارد.
1648

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسي فرصت هاي سرمايه گذاري گلستان در نشست با چند ايراني مقيم كانادا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6278) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا