برگزاری ششمين دوره مسابقات سازه هاي ماكاروني در اهواز

ششمين دوره مسابقات استاني سازه هاي ماكاروني امروز دوشنبه در محل دانشكده مهندسي دانشگاه شهيد چمران اهواز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، دبير اين دوره از مسابقات سازه های ماکارونی در این خصوص گفت: اين برنامه با حضور گروه هاي دانش آموزي و دانشجويي در 2 گرايش سبك و سنگين برگزار شد.

فردين محمدرضا پور بیان داشت: در اين مسابقات 28 تيم شامل 2  بخش دانش آموزي در 2 گرايش حضور يافتند كه نسبت به دوره گذشته افزايش داشته است.

وي افزود: بيش ترين افراد شركت كننده از رشته هاي عمران و معماري بودند اما رشته هاي علوم زيستي، كشاورزي نيز شركت داشتند.

محمدرضا پور تصریح کرد: با برگزاري اين مسابقات، دانشجويان مي توانند ايده هاي ذهني خود را با استفاده از سازه هاي ماكاروني به صورت واقعي پياده كرده و در نتيجه با راه و روش طراحي آشنا و متوجه اشتباهات خود مي شوند.

وي اظهار داشت: در اين دوره از مسابقات در هر گرايش به 3 تيم جايزه اعطا شد كه در گرايش سنگين تيم نخست 10 ميليون ريال، تيم دوم 7 ميليون ريال، و تيم سوم 4 ميليون ريال و در گرايش سبك تيم نخست 7 ميليون ريال، تيم دوم 5 ميليون ريال و تيم سوم 3 ميليون ريال دريافت كردند.

انتهای پیام/ن


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری ششمين دوره مسابقات سازه هاي ماكاروني در اهواز» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6287) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران