افشارزاده: دیشب فهمیدم ترکی چه اشتباهاتی در قضاوت دربی داشته

ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال نوشت: سرپرست باشگاه استقلال می گوید پس از مطالعه نظرات کارشناسان داوری متوجه اشتباهات داوران در دیدار دربی شده است.

بهرام افشارزاده درباره جلسه روز دوشنبه اعضا هیات مدیره گفت: در این جلسه باید در ابتدا تکلیف بدهی باشگاه استقلال به توزی برزیلی را مشخص کنیم. بررسی وضعیت و مسائل کلی تیم نیز بخش دیگری از جلسه است اما باید بگویم که بحثی برای تغییر کادرفنی نداریم و موضوعی که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است نحوه پرداخت بدهی ما به بازیکنان خارجی است.
او درباره حواشی به وجود آمده درباره قضاوت ترکی، بیان کرد: من بازی را ابتدا در استادیوم دیدم که متوجه اشتباهات داوری نشدم اما پس از آنکه شب گذشته مجددا فیلم بازی را مشاهده کردم و نظرات کارشناسی داوران را مطالعه کردم متوجه اشتباهات داوری در این بازی شدم. البته باز هم می گویم که ترکی داور بزرگی است و ایمان داریم که این اشتباهات سهوی بوده اند اما نباید منکر اثرگذاری این اشتباهات باشیم. از آقایان عنایت و اصفهانیان نیز درخواست می‌کنم در هفته‌های پایانی و تاثیر گذار لیگ برتر دقت بیشتری در نحوه انتخاب داوران داشته باشند و علاقه مند هستم پس از مشخص شدن این اشتباهات داوری مجددا نظر آنها را درباره قضاوت دربی بدانم.
سرپرست باشگاه استقلال ضمن محکوم کردن بی احترامی صورت گرفته به فرزاد مجیدی در تمرین استقلال، اظهار کرد: اعتراض و انتقاد با حفظ حرمت و رعایت ادب لازمه‌ی هر کاری است اما ما با هرگونه بی احترامی مخالف هستیم. متاسفانه روز گذشته نسبت به سرپرست تیم فوتبال استقلال اساعه ادبی صورت گرفته است که بنده ضمن محکوم کردن این اتفاق، برای بررسی این پرونده دستورات لازم را صادر کرده ام.
افشارزاده درباره صحبتهای مطرح شده از سوی سعادتی، رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال پس از دربی، تصریح کرد: ایشان پس از دربی ناراحت بودند و صحبتهایی را به زبان آوردند که به ایشان تذکر داده شده است. سعادتی نباید در حوزه فنی دخالت کند و در زمان ناراحتی، نظرات شخصی خود را با رسانه ها مطرح کند زیرا این کار باعث وجود حواشی در اطراف تیم می شود.
وی در پایان ضمن اعلام حمایت از مظلومی، گفت: ما باید از مظلومی و تیم او در چهار بازی پیش روی حمایت کنیم. فاصله ما با صدر جدول تنها سه امتیاز است و در فوتبال همانگونه که ما امتیاز از دست دادیم، دیگر تیمها نیز امتیاز از دست خواهند داد که در این میان نتیجه گیری تیم و کسب امتیازهای پیش رو بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.. هواداران مطمئن باشند که همه اعضای باشگاه استقلال تلاش می کنند تا بهترین نتایج را کسب کنیم و باید با حمایت آنها تا آخرین لحظه برای کسب موفقیت بجنگیم.
43 43


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افشارزاده: دیشب فهمیدم ترکی چه اشتباهاتی در قضاوت دربی داشته» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6385) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین