حمایت پرسپولیسی‌ها از رحمتی!

خانه | ورزشی ورزش3 منبع:

عذرخواهی مهدی رحمتی از هواداران اسقلال در اینستاگرام، با استقبال آنها مواجه شده است. جالب اینکه هواداران پرسپولیس نیز در کامنت هایشان به تمجید از رحمتی پرداخته اند.

حمایت پرسپولیسی‌ها از رحمتی!
به گزارش افکارنیوز،

مهدی رحمتی در دربی روز خوبی را سپری نمی کرد. او 4 گل دریافت کرد و البته یک پنالتی نیز مهار. شاید اگر رحمتی مثل همیشه ظاهر می شد استقلال می توانست نتیجه بهتری کسب کند.  کاپیتان استقلال اما پس از شکست پستی در اینستاگرام خود منتشر و از هواداران استقلال عذرخواهی کرد. حالا که حدود دو روز از انتشار این پست گذشته، 35000 هزار نفر آن را لایک کرده و بیش از 11000 کامنت نیز نوشته اند. نکته جالب نظرات مردم است. هم استقلالی و هم پرسپولیسی. همه از رحمتی تمجید کرده و او را با کامنت هایشان مورد تقدیر قرار داده اند. به خصوص پرسپولیسی ها که تاکید کرده اند به عنوان هوادار تیم رقیب، رحمتی را دوست دارند و به او علاقه مندند.

به نظر می رسد پس از انتشار این پست، هواداران استقلال کمی شکست پرگل مقابل حریف دیرینه را فراموش کرده و به موفقیت در بازی های آینده امیدوار شده اند. پست رحمتی به موقع بود. به خصوص برای هواداران استقلال که ساعات و روزهای سختی را می گذراندند.   

کلمات کلیدی:

استقلال پرسپولیس مهدی رحمتی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت پرسپولیسی‌ها از رحمتی!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6425) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز