ابقای مشروط آقای چوبله فقط تا ته فصل/«این هم می گذره ، نگران نباش!»

ورزش > لیگ برتر - هیات مدیره استقلال با ابقای پرویز مظلومی تا ته فصل موافقت کرد ، مردی که اول فصل آمده بود تا 3 سال در استقلال بماند!

به گزHرش خبرگزاری خبرآنلاین؛هیات مدیره استقلال تنها تا پایان فصل مظلومی را ابقا کرده است. باخت 4 بر 2 در دربی ، مظلومی را که هفته های طولانی در بالای جدول بود ، به لبه تیغ برکناری کشانده است. او که بعد از دربی می گفت دنیا برایش به آخر نرسیده ، باورش نمی شد شکست با خوردن 4 گل این قدر برایش سخت شود. استقلالی ها این ناکامی را برنتابیدند . مظلومی ناگهان مقصر اصلی شد و از همان شب اول ، اختلاف در کادرفنی ، دلیل این ناکامی لقب گرفت. اینکه یکی از بین صالح و مظلومی باید از استقلال برود تا شرایط تیم درست شود. حرف های مدیر تیم هم خیلی امیدوارکننده نبود. 

در اولین تمرین تیم هم لیدرها علیه سرمربی شورش کردند و جو تیم امنیتی شد تا تمرین به پشت درهای بسته برده شود. شعار رها کن سر داده شد و کلی بنر در تمرین نصب شد.فرزاد مجیدی ، سرپرست تیم از یکی از هواداران مشت خورد و مجید صالح که قبل از همه کادرفنی ، از هواداران عذر خواسته بود ، حمله به مجیدی را محکوم کرد. قلعه نویی مربی تراکتورسازی به حمایت از مظلومی سخن گفت . مهدی پاشازاده تاکید کرد اگر تیم نتیجه نگرفته ، تقصیر آنهایی است که مظلومی را مربی کردند و خلاصه جو علیه سرمربی آبی ها بود.مظلومی و صالح به هیات مدیره احضار شدند.در پایان این جلسه قرار شد به طور مشروط و نداشتن ناکامی ، مظلومی در ادامه لیگ هم با استقلال بماند.

او اما حالا بعد از این ابقای مشروط تا ته فصل ، به خبرآنلاین می گوید:«دارم می روم سر تمرین. نگران من نباشید. از این بالا و پایین ها زیاد دیدم. حالم خوب است و قطعا این بحران را پشت سر می گذارم. روزهای سخت تر از این در زندگی ام کم ندیده ام.»

4141


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابقای مشروط آقای چوبله فقط تا ته فصل/«این هم می گذره ، نگران نباش!»» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6562) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین