چرا برنامه‌نویسان عاشق موتور جست‌وجوی بینگ هستند؟

به طور معمول بیشتر طراحان و توسعه‌دهندگان برای حل مشکل خود به سایت‌هایی همچون  Stack Overflow یا Mozilla Developer مراجعه می‌کنند. اما اگر از این موضوع اطلاع پیدا کنید که موتور جستجوگر مایکروسافت، بینگ این توانایی را دارد تا کدهای اجرایی را به طور مستقیم در صفحه نتایج به شما نشان دهد، آیا تصمیم نمی‌گیرد از همین امروزه از آن استفاده کنید؟

اگر شما به دنبال یک ترکیب نحوی شبیه به string concat C# باشید، این موتور جستجوگر ضمن آن‌که بهترین جواب‌ها را به شما نشان می‌دهد، یک ویرایشگر تعاملی ویژه کدها را نیز به شما نشان خواهد داد. به‌طوری که جواب‌های این ویرایش‌گر به‌طور مستقیم در صفحه نتایج نشان داده می‌شود و این توانایی را در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد تا با آن‌ها کار کنند. این یک ویژگی واقعا شگفت‌انگیز است که ما امیدوار هستیم گوگل نیز به سرعت این چنین قابلیتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در مقطع فعلی موتور جستجوگر بینگ تنها از زبان‌های برنامه‌نویسی سی شارپ، سی پلاس پلاس، پیتون، پی اچ پی و جاوا پشتیبانی می‌کند. اما در آینده نزدیک بر دایره زبان‌هایی که توسط این موتور جستجوگر پشتیبانی می‌شوند، افزوده خواهد شد.

  • جستجوگر - بینگ - مایکروسافت - برنامه‌نویسی

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا برنامه‌نویسان عاشق موتور جست‌وجوی بینگ هستند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( شبکه ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6592) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : شبکه