مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج منصوب شد

استان‌ها > کهکیلویه و بویر احمد - محمدعلی جاوید پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج از ادغام این دو سازمان تاکسی‌رانی و اتوبوسرانی تحت عنوان سازمان حمل و نقل و بار مسافر خبر داد و سجاد بهرامی را به عنوان مدیرعامل این سازمان معرفی کرد.

به گزارش خبرآنلاین از استان کهگیلویه و بویراحمد،از سوی شهردار یاسوج، مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار مسافر یاسوج معرفی شد.

محمدعلی جاوید پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج از ادغام این دو سازمان تاکسی‌رانی و اتوبوسرانی تحت عنوان سازمان حمل و نقل و بار مسافر خبر داد و سجاد بهرامی را به عنوان مدیرعامل این سازمان معرفی کرد.

شهردار یاسوج گفت: سومین سازمان که از دو سال گذشته در دستور کار قرار گرفت سازمان حمل و نقل، بار یاسوج بود.

سجاد بهرامی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار، مسافر یاسوج نیز در این مراسم آموزش بهبود ترافیک، تلاش در جهت کنترل ترافیک هوشمند، مکانیزه کردن دو واحد پل عابر پیاده و احداث دو واحد پارکینگ عمومی در سطح شهر، راه‌اندازی تاکسی بی‌سیم و نصب چراغ‌ها را از برنامه‌های کاری خود عنوان کرد و افزود: که در این راستا نیاز به همکاری همه نهادها و همکاری پلیس راهور داریم.

بهرامی دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار شهردار ناحیه یک شهر یاسوج، رییس هیئت مدیره اتوبوس رانی، مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی، سرپرست تیم شهرداری یاسوج در لیگ دسته اول کشور و ریاست زیباسازی شهرداری شهر یاسوج را در کارنامه کاری خود دارد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج منصوب شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6599) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین