معاون آموزش ابتدایی:حقوق معلمان پیش دبستانی براساس قانون کار است/طرح رتبه بندی تنها برای ارتقای شغلی

جامعه > مشکلات مردم - طرح رتبه بندی برای مربیان پیش دبستانی تنها مسیر ارتقای شغلی آنها را فراهم می کند و حقوق آنها براساس قانون وزارت کار است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات نوشته است:" من حدود 7 سال است که مربی پیش دبستانی هستم. من و همکارانم به تازگی متوجه شدیم که قرار است امسال طرح رتبه بندی برای ما هم اجرا شود در اینصورت چقدر به حقوق ما اضافه می شود؟ "
در این مورد محمد دیمه ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق مربیان پیش دبستانی بر اساس قانون وزارت کار است و برخی فرصت‌ها چون طبقه بندی مشاغل در این قانون دیده شده است و می‌توانند از این امتیازات استفاده کنند.
او ادامه داد: در این طرح موضوع مهمتر این است که چارچوبی برای مراکز تعریف خواهد شد که هرکدام چه مربیانی با چه رتبه‌هایی را برای چه پست‌هایی بکاربگیرند.
دیمه ور تاکید کرد: در واقع این برنامه مسیر ارتقای شغلی مربیان را هم مشخص می کند و یک نظم ایجاد می‌کند.

45232


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون آموزش ابتدایی:حقوق معلمان پیش دبستانی براساس قانون کار است/طرح رتبه بندی تنها برای ارتقای شغلی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6653) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین