نماد 4 واسه کیه؟

ورزش > لیگ برتر - برد 4 بر 2 پرسپولیس در دربی باعث شد تا پرسپولیسی ها نمادی را که استقلالی ها برای خود ساخته بودند را هم فتح کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازی دربی غیر از برد پرگل پرسپولیس که خود به خود کری های زیادی را به همراه می آورد، نتیجه ای به همراه داشت که جریان کری های دو تیم را به کلی عوض کرد. استقلالی ها که سال ها با عدد 6 پرسپولیسی ها زیر فشار بودند و در مقابل با عدد 4 برای قرمزها کری می خواندند، ناگهان عدد خود را زیر سوال رفته می دیدند. اولین تصویر از رختکن پرسپولیس اینجا نشان می داد که آنها عدد 4 را به خاطر 4 گلی که به استقلالی ها زده اند، در تسخیر خود می دانند. آنها تصویری دسته جمعی گرفتند و عدد 4 را نشان دادند تا به استقلالی ها بگویند دیگر بهتر است از چنین نمادی استفاده نکنند.

اولین کسی که با این عکس و کری خوانی ها واکنش نشان داد، حسینی مجری تلویزیون بود که پس از دربی گفت عدد 2 تا ابد برای استقلالی هاست. او گفت استقلالی ها همان عدد 4 را به سامانه پیامکی شان ارسال کنند!

یک روز بعد اما کری خوانی ها بیشتر بالا گرفت. حمید درخشان سرمربی فصل قبل پرسپولیس گفت اگر استقلالی ها می توانند عدد 4 را نشان بدهند. از پرویز مظلومی سرمربی استقلال هم کم انتقاد نشد. اینکه مظلومی که در دربی 3 بر 2 کری خواند، چرا این بار هم عبرت نگرفت؟ در همین حال کری خوانی ها بین هواداران استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی همچنان بالا گرفته بود و حتی ویدئویی از اشک هنرمند متعصب استقلالی منتشر شد که نشان می داد چقدر آنها بهت زده هستند.

بازیکنان پرسپولیس هم در مصاحبه های مختلف به کری خوانی های خود ادامه دادند و حتی علی علیپور و فرشاد احمدزاده دو بازیکن این تیم در گفت و گویی اعلام کردند ٦ و ٤ واس ماس ، اصلا کلش واس ماس! این تیتر بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت. البته در این بین استقلالی هایی بودند که از استقلالی بودن خود دفاع کردند که یکی از آنها نتیجه امام خمینی(ره) بود که گفت با افتخار یک استقلالی است.

252 43


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماد 4 واسه کیه؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6658) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین