عزم جدی دستگاه قضا برای رسیدگی به پرونده قتل ستایش قریشی

به گزارش قدس آنلاین، مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین در گفت‌وگو با فارس در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در پرونده قتل دختر کوچکی به نام ستایش قریشی گفت: پس از آنکه متهم جوان 17 ساله خود را به پلیس معرفی کرده و دستگیر شد، روند رسیدگی به این پرونده آغاز شد.
وی افزود: متهم در جلسات بازجویی به ارتکاب قتل اعتراف صریح کرده و پرونده در حال حاضر در انتظار پاسخ پزشکی قانونی است.
مرادطلب تصریح کرد: به محض آنکه نظر پزشکی قانونی به شعبه رسیدگی‌ کننده واصل شود پرونده تکمیل شده و به دادگاه کیفری شماره یک ارجاع می شود تا دادگاه درباره متهم تصمیم‌گیری کند.
دادستان عمومی ورامین در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه قضایی برای محاکمه این فرد عزم جدی دارد یا خیر،‌ گفت:‌ قوه قضاییه در همه پرونده ها برای رسیدگی و مجازات مرتکبین جرائم عزم جدی دارد اما در پرونده‌های که باعث جریحه  دار شدن احساسات و عواطف مردم می‌شود این دستگاه با سرعت بیشتری به پرونده‌ها رسیدگی می‌کند.
این در حالی است که صبح روز گذشته دادستان عمومی و انقلاب تهران جعفری‌دولت‌آبادی از دادستان ورامین خواسته بود که در رسیدگی به این پرونده تسریع کند.
ستایش قریشی دختر 6 ساله تبعه افغانستان است که توسط یک جوان 17 ساله به قتل رسید و این متهم جنازه این کودک خردسال را دفن کرده بود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عزم جدی دستگاه قضا برای رسیدگی به پرونده قتل ستایش قریشی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6676) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین