چه کسانی ترکیب استقلال برابر پرسپولیس را عوض کردند؟

به گزارش قدس آنلاین، لابه لای حرف های پرویز مظلومی بحثی وجود داشت خیلی عجیب، بسیار بعید. جروبحث که در گرفت جلوی درب استادیوم آزادی، مظلومی به لیدرها گفت چه باید می کردم که نکردم؟ « گفتید برهانی را به میدان بفرست که فرستادم ».

این عجیب‌ترین حرفی بود که در همه تاریخ شنیده بودیم. مگر می‌شود؟ مگر امکان دارد که لیدر تیم را کوچ کند؟ مگر ممکن است که پرویز مظلومی به حرف یک یا چند لیدر گوش کرده باشد و ترکیب دربی را چیده باشد؟ آرش برهانی مدت‌ها بود بازی نکرده بود، مدت ها بود که مظلومی به او اطمینان نداشت البته همین او دوبار تا آستانه فتح دروازه حریف هم رفت اما بحث کیفیت فنی او نیست بلکه حرف این است که به درست یا غلط مگر می‌شود که سرمربی با نظر لیدرها و بوقچی ها بازیکن به ترکیب اضافه کند یا از ترکیب کم کند؟

اتفاقا زمان را که به عقب برمی گردانیم می‌بینیم که پرویز مظلومی چند ساعت پیش از دربی چند ترکیب را عوض کرد، یک موردش برهانی بود و یکبار جابر انصاری و یک بار هم میثم مجیدی. موضوع این است که چه کسی یا کسانی ترکیب تیم را عوض کردند و مظلومی حرفی نزد؟

پرسش اساسی این است که آیا وقتی لیدر در ترکیب دخالت می کند دیگران، دیگر مدیران و مسئولان در ترکیب دخالت نکرده اند؟ پرسش دوم در پی پرسش اول این است که اگر منصور پورحیدری یا یکی مثل او سرپرست استقلال بود این دخالت ها وجود داشت؟


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چه کسانی ترکیب استقلال برابر پرسپولیس را عوض کردند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6742) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین