دوچرخه سواران البرزی به اصفهان می آیند

دوچرخه سواران البرزی همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) مسیر کرج تا شهر اصفهان را رکاب می زنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، محمد فروردین سرپرست گروه دوچرخه سواری ظهور اظهار داشت:در این سفر ۵ روزه اعضای گروه به تبیین خصوصیات و سجایای اخلاقی پیامبر مهربانی ها خواهند پرداخت.

وی بیان کرد: گروه ظهور از زمان تشکیل خود برنامه های متنوعی را با اهداف مختلف به اجرا در آورده است و خوشبختانه با همراهی خوبی از سوی آحاد مردم مواجه شده است.

سرپرست گروه دوچرخه سواری ظهور اعضای این گروه را ۱۰ نفر عنوان کرد و افزود: بنابر سفرها و نیاز تعدادی از اعضا انتخاب می شوند و این تعداد بین ۲ تا ۵ نفر برای هر برنامه متغیر است.

وی عبور از مسیر شمالی کشور و کویر مرکزی ایران را به عنوان ۲ برنامه شاخص مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در کنار این برنامه ها در ایام نوروز امسال با شعار حفظ محیط زیست مسیر کرج تا مشهد مقدس را رکاب زدیم.

فروردین با بیان اینکه این برنامه سال گذشته نیز صورت گرفت، ابراز کرد: حرکت گروه دوچرخه سواری ظهور ۱۲ اردیبهشت است و همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) وارد شهر اصفهان خواهیم شد.

انتهای پیام/م


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوچرخه سواران البرزی به اصفهان می آیند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6794) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران