شهر اصفهان بر مبنای دانش و خلاقیت پایه‌گذاری شده/گفتمان جدید شهردار اصفهان را باید به فال نیک گرفت

استان‌ها > اصفهان - مدیر شبکه دو سیما با اشاره به اینکه شهر اصفهان بر مبنای دانش و خلاقیت پایه‌گذاری شده است، گفت: این رویکرد جدید در اصفهان در واقع بازگشت به گذشته است و در این راستا اعتماد به جوانان نشان می‌دهد که ما به نوعی مولف رویکردی جدید خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، محمدرضا جعفری جلوه در نشست صمیمی معاون سیمای رسانه ملی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه سخن گفتن از اصفهان کار هر کسی نیست، اظهار کرد: اصفهان شهر نخبگان، عالمان، هنردوستان و هنرپروران بوده است و هر کسی نمی‌تواند به شیوایی درخصوص این شهر سخن بگوید.
وی در ادامه با اشاره به اینکه تغییرات حدود 50 سال گذشته و بارگذاری صنایع زمختی که با ذات و بافت شهر اصفهان همخوانی نداشته موجب رنجش شهر و شهروندان شده است، گفت: شهر اصفهان از دیرباز شهر هنر و خلاقیت بوده و گفتمان جدیدی که شهردار اصفهان در پیش گرفته را می‌توان به فال نیک گرفت.
مدیر شبکه دو سیما با اشاره به اینکه اصفهان سال‌ها از اصالت خود به دور بوده است و همه باید برای بازسازی هویت دوباره شهر اصفهان تلاش کنند، ابراز کرد: بازخوانی شهر اصفهان نیازمند اهتمام جدی همگان است و انعکاس رسانه‌ای می‌تواند در این زمینه کمک بسزایی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه شهر اصفهان بر مبنای دانش و خلاقیت پایه‌گذاری شده است، ادامه داد: این رویکرد جدید در اصفهان در واقع بازگشت به گذشته است و در این راستا اعتماد به جوانان نشان می‌دهد که ما به نوعی مولف رویکردی جدید خواهیم بود.
جعفری جلوه با اشاره به اینکه رویکردهای شهر اصفهان باید در همه بخش‌ها و به ویژه صنایع تعیین شود، تاکید کرد: در این صورت و با برنامه‌ریزی کار را پیش بردن می‌تواند در تحقق اهداف شهرداری اصفهان برای داشتن شهری دانش‌محور بسیار تاثیرگذار باشد.
وی اضافه کرد: شبکه دو بیشتر رویکرد اجتماعی محور دارد و تاکنون همکاری‌هایی نیز با مسئولان اصفهان داشته و با این روند ارتباطات شبکه دو با مسئولان این شهر افزایش خواهد یافت.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهر اصفهان بر مبنای دانش و خلاقیت پایه‌گذاری شده/گفتمان جدید شهردار اصفهان را باید به فال نیک گرفت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6836) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین