سه تقاطع غیرهمسطح در دستور کار شهرداری

انجام آسفالت سه تقاطع غیرهمسطح میدان آیت الله خاتمی، مهرآوران و شهید قهاری در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ معاون فنی و عمرانی شهرداری یزد با بیان اینکه عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان آیت الله خاتمی از حدود سه ماه پیش آغاز شده و مراحل اجرایی میدان آن تکمیل و ترافیک برقرار شده گفت: در حالی که پروژه در مرحله خاکبرداری قرار گرفته، مسیرهای رمپ و دسترسی زیرپل به دلیل وجود تأسیسات گاز بلوار دهه فجر تقریباً متوقف است تا جابجایی تأسیسات انجام شود.

طهماسبی افزود: توسط شهرداری یزد و با همکاری شرکت توزیع برق، تأسیسات برق در پروژه مذکورجابجا شده و به صورت شبکه برق زمینی به اجرا درآمده است.

وی گفت: جابجایی تأسیسات در بلوار مدرس هنوز انجام نشده، اما ما در حال حاضر تتمه شمع های این مسیر را حفر می کنیم که امیدوارم تا شش ماه آینده بتوانیم پروژه را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری یزد همچنین با یادآوری اینکه اصلاح هندسی و میدان دسترسی بلوار مناجات در سال گذشته در راستای اجرای تقاطع غیرهمسطح مهرآوران انجام شده اظهار داشت: با اعتبار پیش بینی شده در سالجاری، این پروژه ادامه می یابد و عملیات عمرانی آن در ماههای آینده اجرا می شود.

وی همچنین تقاطع سومی که امسال شهرداری در دستور کار دارد را تقاطع غیرهمسطح شهید قهاری سعید معرفی کرد و گفت: با توجه به اینکه شبکه اصلی آب در این مسیر است و شرکت آب و فاضلاب در حال جابجایی این تأسیسات می باشد، تقریبا عملیات اجرایی متوقف است.

محمد رسول طهماسبی ادامه داد: همچنین برق منطقه ای، کابلی در مسیر دارد که باید جابجا شود و این شرکت قول جابجایی آن را در ماههای آینده داده است و پس از جابجایی تأسیسات ذکر شده، خاکبرداری تقاطع غیرهمسطح شهید قهاری سعید انجام و دسترسی بلوار مدرس به خیابان شهید جعفری باز شود.

طهماسبی همچنین درخصوص بلوار شهید قهاری سعید گفت: این بلوار ادامه پل شهید قهاری سعید تا بلوار مدرس است که در دست اجراست و انشاالله در سالجاری به بهره برداری می رسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری یزد علاوه بر این با اشاره به نهضت آسفالت در سال 94 میزان آسفالت انجام شده را بالغ بر یک میلیون و 100 هزار مترمربع عنوان کرد که با هزینه ای بالغ بر 330 میلیارد ریال انجام شده است.

انتهای پیام/ص


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سه تقاطع غیرهمسطح در دستور کار شهرداری» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6859) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران