دور جدید بازداشت‌ها و فشارهای حکومت بحرین

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، دولت بحرین، روز گذشته (یکشنبه) «شیخ محمد المنسی» از علمای شیعه بحرینی را به اتهام تحریک مردم، بازداشت کرد. پس از این اتفاق جمعیت الوفاق با صدور بیانیه‌ای این اقدام دولت را محکوم و آن را در راستای فشار بر علمای شیعه بحرین و در تنگنا قرار دادن آن‌ها دانست.

به گزارش شبکه المیادین، امروز (دوشنبه) «خلیل المرزوق» و « عبدالجلیل خلیل» دو تن از رهبران جمعیت الوفاق را نیز برای بازجویی به اداره پلیس فراخوانده شدند.

در همین حال، فشارها بر روی ائمه جماعات و علمای بحرینی افزایش یافته است؛ به طوریکه علمای بزرگ بحرینی امروز در بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت علیه علما ابراز نگرانی کرده و تأکید کردند که این اقدامات در راستای جلوگیری از انجام وظیفه شرعی آن‌هاست.

از روز گذشته (یکشنبه) که یکی از مأموران بحرینی در روستای کرباباد بر اثر اصابت کوکتل مولوتوف کشته شد، تدابیر امنیتی شدیدتر شده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دور جدید بازداشت‌ها و فشارهای حکومت بحرین» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-6880) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین