نرخ بیکاری در کرمان 7و9 دهم درصد است

استان کرمان کمترین نرخ بیکاری کشور را در سال 1394 داشته است.

به گزارش خبرنگارنرخ بیکاری در کرمان 7و9 دهم درصد استگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، تقی عظیمی زاده مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان گفت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در نامه ای رسمی به وزیر کشور اعلام کرده است استان کرمان در سال گذشته با نرخ بیکاری هفت و 9 دهم درصد کمترین میزان بیکاری در کشور را همراه با استانهای مرکزی و اذربایجان شرقی داشته است .

وی افزود: براساس نامه اقای محمد حسین فروزانمهر میانگین نرخ بیکاری کشور پارسال 11 درصد بوده که در مقایسه با سال 94 ، چهار دهم درصد افزایش داشته است اما دراین سال 11 استان کشور از جمله کرمان با کاهش نرخ بیکاری مواجه بوده اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور دراین نامه بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم به منظور افزایش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری درهمه استانهای کشور تاکید کرده است.

انتهای پیام/ی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نرخ بیکاری در کرمان 7و9 دهم درصد است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7300) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران