تلفنی که تاجران می توانند به آن زنگ بزنند

اقتصاد > بازرگانی - مرکز تماس اتاق تهران با شماره چهار رقمی 1866 یک روز مانده به پایان فروردین همراه با اعضای هیات رییسه اتاق تهران و خبرنگاران در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر افتتاح شد.

در یک روز بهاری که هوا هر لحظه یک سازی را می نواخت اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران با همراهی جمعی از خبرنگاران قدم به منطقه ای از تهران گذاشتند که چندان حال و هوای ترافیک بر سر آن سایه ننداخته بود. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران، سیده فاطمه مقیمی عضو هیات رییسه اتاق تهران و بهمن عشقی دبیر کل اتاق تهران مرکز تماس اتاق اتاق تهران را افتتاح کردند.

مسعود خوانساری در این رابطه گفت:«یکی از نقایص در ارائه خدمات به اعضای اتاق و فعالان اقتصادی نداشتن سیستم پاسخگویی مناسب و منسجم بود که به نظر می‌رسد، با راه‌اندازی مرکز تماس 1866، این نقیصه برطرف شود.» او افزود: «البته با راه‌اندازی این مرکز تماس، اتاق تهران علاوه بر پاسخگویی به پرسش‌ها و ارائه مشاوره مورد نیاز اعضا، از طریق همکاری با موسسه خیریه نیکوکاری رعد الغدیر که با بهره‌گیری از جوانان مستعد دارای معلولیت جسمی و حرکتی مراکز تماس متعددی را اداره می‌کند، به ایفای بخشی از مسئولیت اجتماعی خود نیز همت گماشته است.»

وی افزود:«اپراتورهای این مرکز اگرچه دارای برخی کم‌توانی‌ها و ناتوانی‌های جسمی و حرکتی هستند اما مدارج دانشگاهی را طی کرده و اغلب با تحصیلاتی بالاتر از لیسانس در این محل به کار مشغول‌اند. آنها در مکانی که با نیازهای آنان مطابق است به خوبی و به طور حرفه‌ای این مرکز را اداره می‌کنند و پاسخگوی تماس‌های فعالان اقتصادی هستند.»

فاطمه مقیمی نیز در این افتتاحیه گفت:«بار مسوولیت‌های اجتماعی بر دوش تمامی آحاد جامعه است و اتاق تهران به عنوان خانه فعالان اقتصادی همواره سعی داشته که در این مسیر پیشرو و مشوق دیگر نهادها و بنگاه‌ها باشد.

22439


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلفنی که تاجران می توانند به آن زنگ بزنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7344) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین