اهدا ۲۰۰ جهیزیه به نوعروسان رفسنجانی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رفسنجاناز پرداخت 222 سری جهیزیه به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان طی پارسال خبرداد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ رضا امیرحسینی با اشاره به اینکه این تعداد کمک هزینه خرید جهیزیه با هزینه ای بالغ بر ۹ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است، گفت: اعتبار این تعداد کمک هزینه خرید جهیزیه از محل اعتبارات دولتی ومنابع داخلی امداد شهرستان تامین شده است.

وی افزود: از این میزان کمک هزینه خرید جهیزیه پرداخت شده در سال گذشته یک میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال از محل منابع دولتی امداد و مابقی از محل درآمدهای داخلی کمیته امداد شهرستان پرداخت شده است.

امیر حسینی خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمیته امداد شهرستان رفسنجان تنها شهرستانی در استان استکه هیچ نوعروسی پشت نوبت دریافت جهیزیه قرار ندارد.

انتهای پیام/ی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهدا ۲۰۰ جهیزیه به نوعروسان رفسنجانی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7421) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران