رونق امورات دفاتر کاریابی

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : امورات دفاتر کاریابی استان طی امسال رونق می یابد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه ای که با هیات مدیره انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیردولتی استان زنجان برگزار شد با اشاره به موضوع سیاستهای انبساطی دولت در سال 95 گفت :‌ رکود بازار کار و متعاقباً نبود فرصتهای شغلی در سالهای گذشته سبب کاهش فعالیتهای دفاتر کاریابی شد و با سیاستهای توسعه ای کمی و کیفی که در سالهای گذشته طرح ریزی و اجرا گردید .

غریوی افزود: رونق امورات دفاتر مزبور هدفگذاری گردید که به حول و قوه الهی ، برنامه هایی از جمله برونسپاری امورات مربوط به لغو تعهد دانش آموختگان دانشگاهی و تشکیل پرونده متقاضیان تاسیس کاریابی بین المللی عملی شد .

وی ادامه داد:خوشبختانه در کنار این اقدامات ابتکاری در استان زنجان و با عنایت به مصوبات 73 مین جلسه شورایعالی اشتغال و سیاستهای انبساطی دولت ، چشم انداز روشن و امیدوار کننده در حوزه سرمایه گذاری ،‌تسهیلات و اشتغال نمایان است چرا که با سرمایه گذاری و رشد بنگاههای اقتصادی جدید فرصتهای شغلی جدیدی ایجاد خواهند شد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  افزود : موضوع برونسپاری امورات حوزه بیمه بیکاری به دفاتر کاریابی از جمله برنامه های دیگر وزارت متبوع در رونق فعالیت دفاتر کاریابی محسوب می شود که مقدمات و بسترهای لازم آن در استان فراهم شده و جلسات توجیهی مربوطه با حضور مدیران کاریابی ها و کارشناسان حوزه بیمه بیکاری برگزار شده است که این امر نیز به نوبه خود سبب پرنگ شدن نقش دفاتر مذکور خواهد شد .

این مقام مسئول در خاتمه گفت :‌اشتغال ،‌موضوعی است فرابخشی و فرا دستگاهی و در سال اقدام و عمل ،‌ همکاری و تعاون کلیه بخشهای دولتی و غیر دولتی جهت آفرینش فرصتهای شغلی لازم و ضروی است و نقش دفاتر کاریابی به عنوان بازوان اجرایی بخش دولتی بسیار حائز اهمیت می باشد

انتهای پیام/ن


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رونق امورات دفاتر کاریابی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7423) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران