اعلام آمادگی موسسه فرهنگی پرشنگ گلاویژ در اشنویه برای جشنواره فیلم سبز

رئیس اداره حفاظت محیط زیست اشنویه گفت : پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در اشنویه برگزار می شود

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ بقالی گفت : جلسه ای با حضور موسسه فرهنگی گلاویژ و اعضای موسسه مذکور و مدیر انجمن زیست محیطی ژینکو برگزار گردید، بخشی از فعالیت های مربوط به برگزاری جشنواره فیلم سبز بر عهده موسسه پرشنگ گلاویژ گذاشته شد.

در این جلسه خضری کارشناس اداره محیط زیست ضمن تبیین اصول و چارچوب فعالیت های مربوط به جشنواره گفت استفاده از فعالیت های هنری و بکارگیر زبان هنر در عصر مدرن برای جامعه پذیر نمودن مسئله محیط زیست بسیار ارزشمند است و لازم است که همه موسسه هایی که دست اندرکار فعالیت های فرهنگی و هنری هستند برای شکل گیری نگرشهای مثبت زیست محیطی در میان مردم از مجرای فرهنگی به مسائل زیست محیطی نگاه کنند .وی ضمن دعوت موسسه پرشنگ گلاویژ به عنوان یکی از موسسات تاثیر گذار در شهرستان اشنویه به شکل گیری بخشی از فعالیت های جشنواره توسط موسسه مذکور اشاره نموده و اظهار داشت که مجموعه پرشنگ گلاویژ بنا به سوابق فعالیت های متعدد فرهنگی و هنری در اشنویه می تواند به عنوان یکی از ارکان اصلی این جشنواره به ارائه برنامه های زیست محیطی اقدام نماید.

در این جلسه علیرضا محمد نژاد مدیر مجموعه پرشنگ گلاویژ ضمن استقبال از موضوع جشنواره اعلام داشت که موسسه پرشنگ گلاویژ در کنار مجموعه اعضای انجمن زیست محیطی ژینکو و اداره محیط زیست شهرستان اشنویه محوریت اجرایی بخشی از برنامه های جشنواره را عهده دار خواهد شد و از هیچ تلاشی برای امر فرهنگ سازی در راستای محیط زیست دریغ نخواهد نمود.

در این جلسه هریک از اعضای حاضر نیز مطالب مفیدی را در لزوم توجه بیشتر به محیط زیست عنوان نمودند و در پایان مقرر گردید که برای برنامه ریزی دقیق تر و جمع آوری ایده های خلاقانه و نحوه اجرای جشنواره به زودی موسسه فرهنگی پرشنگ گلاویژ جلسه ای دیگر را با دعوت از سایر نخبگان شهر تشکیل دهد.

انتهای پیام/ب


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام آمادگی موسسه فرهنگی پرشنگ گلاویژ در اشنویه برای جشنواره فیلم سبز» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7441) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران