جمع آوری 400متر تور از رودخانه زرینه رود میاندوآب

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب گفت مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان 400متر تور را از رودخانه زرینه رود بیرون کشیدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ اکبر محمدیان گفت طی تماس تلفنی دوستدار محیط زیست مبنی بر وجود تور در رودخانه زرینه مامورین یگان حفاظت این شهرستان بلا فاصله به محل اعزام شدند.

محمدیان اضافه نمود در جریان این ماموریت مقدار 400متر تور دام کارگذاشته شده در رودخانه،یک حلقه تیوب ویک عدد جلقه نجات کشف ومراتب در محل صورتجلسه گردید.

رودخانه زرینه رود در حال طغیان بوده وشاخه های فرعی آن که سرعت جریان آب درآن کم است محل مناسبی برای صید ماهی با تور دام می باشد.

صید ماهی در این فصل ممنوع بوده وزمان تخم ریزی ماهی ها می باشد.

رودخانه دائمی زرینه رود به طول 80کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان میاندوآب واقع شده و بخش اعظمی از آب دریاچه ارومیه را تامین می کند .

محمدیان از کلیه صیادان وعلاقه مندان ودوستداران محیط زیست درخواست کرد که در فصل تخمریزی ماهی ها هیچ اقدامی برای صید ننمایند ودیگران را نیز به این عمل خداپسندانه تشویق نمایند که درافزایش جمعیت آبزیان تاثیر به سزایی دارد .

انتهای پیام/ب


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جمع آوری 400متر تور از رودخانه زرینه رود میاندوآب» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7443) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران