سفر رئیس‌جمهوری به سمنان با قطار / راه‌آهن سمنان آماده شد

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس،محسن امینیان امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار داشت: راه‌آهن سمنان با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد ریال رنگ و بوی تازه گرفت.

وی گفت: سفر قبلی رئیس‌جمهوری به استان سمنان از طریق راه‌آهن صورت گرفت؛ اما فضای این مکان درخور شأن استقبال از روحانی و مردم خوب شهر اخلاق نبود و تصمیم گرفته شد این فضا اصلاح و زیباسازی شود.

سرپرست سازمان عمران شهرداری سمنان افزود: همزمان با مشخص شدن زمان سفر رئیس‌جمهوری به استان سمنان و احتمال سفر وی از طریق شبکه ریلی، سازمان عمران شهرداری سمنان به دستور شهردار سمنان، طرح بهسازی معابر و زیباسازی منظر شهری در این منطقه را آغاز کرد.

امینیان ادامه داد: بازسازی محوطه مقابل ایستگاه راه‌آهن، لکه‌گیری آسفالت و مرمت پیاده‌روهای خیابان باهنر ازجمله اقدامات انجام شده در این زمینه بود.

وی اظهار داشت: همچنین پله‌های قدیمی ورودی اصلی ایستگاه راه‌آهن سمنان جمع‌آوری و با سنگ‌های زیبا و مناسب جایگزین شد.

به گفته سرپرست سازمان عمران شهرداری سمنان، بیش از 2 هزار مترمربع روکش آسفالت و 100 مترمربع پله‌سازی با سنگ با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد ریال انجام شد و امروز به پایان رسید.

به گفته امینیان، فردا راه‌آهن سمنان هم آماده استقبال از فرزند برومند استان سمنان است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سفر رئیس‌جمهوری به سمنان با قطار / راه‌آهن سمنان آماده شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7505) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین