تجمع مقابل استانداری لرستان / اعتراضات رانندگان تاکسی

استان‌ها > لرستان - خبر افلاک نوشت،برای چندمین بار متوالی در روزهای اخیر کارکنان شرکت پارسیلون خرم‌آباد برای دریافت مطالبات معوق خود در مقابل استانداری لرستان تجمع کردندهمچنین در یک تجمع دیگر که به صورت همزمان صورت گرفت رانندگان حمل و نقل مسافربربین شهری نیز نسبت به وضعیت کاری خود اعتراض کردند

رانندگان تاکسی ناوگان حمل‌ونقل مسافر بین‌شهری پایانه مسافربری شرق (خرم‌آباد- بروجرد) در اعتراض به عدم برخورد با خودروهای شخصی مسافربر از صبح امروز با تعطیلی کار خود مقابل استانداری لرستان تجمع کردند.

این رانندگان در اعتراض به وضعیت موجود مبنی بر عدم ساماندهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی توسط نهادهای مسئول و سوءاستفاده از این وضعیت توسط مسافربرهای شخصی کسب‌وکار آن‌ها را با مشکل مواجه کرده است.

رانندگان مسافربری بین‌شهری معتقدند علی‌رغم هزینه‌های که در طول سال برای اخذ مجوز، مالیات و عوارض، حق کمیسیون و برخورداری از کارت سلامت، کارت اخلاق، کارت مهارت، دفترچه سلامت، کارت قوانین، کارت هوشمند و تست مرفین پرداخت می‌کنند ولی متأسفانه حضور خودروهای شخصی در میدان بسیج خرم‌آباد که بدون هیچ‌گونه مجوزی اقدام به حمل مسافر می‌کنند باعث به وجود آمدن برخی مشکلات شده است.

بر همین اساس این رانندگان در اعتراض به عدم برخورد اداره کل پایانه‌ها، حمل‌ونقل عمومی و راهنمایی و رانندگی، با رانندگان خودروهای شخصی متخلف و در راستای رسیدگی به وضعیت کاری‌شان اقدام به تجمع در روبه روی استانداری لرستان کردند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجمع مقابل استانداری لرستان / اعتراضات رانندگان تاکسی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7512) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین