جلسه سنای آمریکا درباره ایران به تعویق افتاد

جلسه استماع کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنای آمریکا با عنوان «پی بردن به نقش تحریم‌ها در توافق هسته‌ای ایران،» به تعویق افتاد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی سنای آمریکا گزارش داد: جلسه استماع روز سه شنبه کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنای آمریکا با عنوان «پی بردن به نقش تحریم‌ها در توافق هسته‌ای ایران» به تعویق افتاد. 

قرار بود این کمیته روز سه شنبه جلسه‌ای علنی با عنوان «پی بردن به نقش تحریم‌ها در توافق هسته‌ای ایران» با حضور مارک دوبوویتز، مدیر اجرایی موسسه دفاع از دموکراسی‌ها، دکتر متیو لویت، مدیر برنامه اطلاعات و مبارزه با تروریسم «استین» از موسسه سیاست خاور نزدیک واشینگتن، مایکل المان، استاد بلندپایه همکاری امنیت منطقه‌ای از موسسه بین المللی مطالعات راهبردی، و الیزابت روزنبرگ، استاد بلندپایه و مدیر برنامه انرژی، اقتصاد و امنیت در مرکز امنیتی نیوامریکن برگزار کند. 

بنابر این اطلاعیه تاریخ برگزاری این نشست متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلسه سنای آمریکا درباره ایران به تعویق افتاد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7666) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران