عبداللهی: تا پورحیدری هست جای او نمی‌نشینم

بازيكنان بايد جبران مافات كنند / ابقاي پرويز بهترين تصميم بود!

عبداللهی: تا پورحیدری هست جای او نمی‌نشینم

سه شنبه 31 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - سرپرست جدید استقلالی ها از هواداران درخواست ‌کرد بیش از این در پیله ناراحتی از باخت فرو نروند و به فکر دو جامی که دم دست تیم‌شان است، باشند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ نصرا... عبداللهي كه پس از 13 سال بار ديگر به عنوان سرپرست استقلال منصوب شد تا كنار تيم محبوبش باشد، تصميمي معرفتي و رفاقتي گرفته كه در نوع خود كم‌نظير است. او از هواداران استقلال درخواست ‌كرد بيش از اين در پيله ناراحتي از باخت فرو نروند و به فكر دو جامي كه دم دست تيم‌شان است، باشند.


* فرزاد مجيدي بركنار شد؟
خب با توجه به اتفاقاتي كه در تمرين روز يك‌شنبه رخ داد، فرزاد كمي ناراحت شده و حالا كمي استراحت مي‌كند تا در بخش ديگري مانند قبل به كادر فني كمك كند. بايد به او خسته نباشيد گفت.

* همان آناليزوري را انجام مي‌دهد؟
هر كاري براي استقلال انجام بدهيد، لذت‌بخش و افتخارآميز است. تفاوتي ندارد.

* با اين حساب از اين بازي روي نيمكت مي‌نشينيد؟
خير! تا منصور هست، هرگز اين كار را نمي‌كنم. البته همه كارهاي قبل از بازي را انجام مي‌دهم ولي اين يك كار را نمي‌كنم.

* اگر افشارزاده از شما بخواهد چطور؟
در اين باره با هم صحبت كرديم و گفتم كه نمي‌توانم. هر كار اجرايي‌اي كه باشد، ترتيبش را مي‌دهم ولي به افشارزاده گفتم تا پورحيدري هست، فقط تا دم زمين مي‌روم اما روي نيمكت نمي‌نشينم.

* خود پورحيدري بخواهد چطور؟
اتفاقاً ديروز خودش هم با من حرف زد ولي قبول نكردم و دليلش را هم گفتم. ان‌شاءا... خودش بهتر مي‌شود و برمي‌گردد.

* چرا نسل جديد اين رفتارها را ندارند؟
ربطي به نسل قديم و جديد ندارد. معرفت و رفاقت در وجود ما ايراني‌ها بوده و هنوز هم هست.

* دل‌تان نمي‌خواست بعد از 13 سال كنار زمين با استقلال باشيد؟
اينقدر بوده‌ام كه حسابش از دستم دررفته و شما روزنامه‌نگارها مي‌دانيد. مهم كمك كردن است كه من با تمام توان در خدمت استقلال خواهم بود.

* شما هم موافق ماندن مظلومي بوديد؟
البته كه بودم. هيأت ‌مديره بهترين تصميم را گرفت. هواداران هم نبايد تحت تأثير جو حاكم بر احساسات‌شان باشند و اگر كمي بهتر فكر كنند، مي‌بينند كه وضعيت بدي براي تيم‌شان اتفاق نيفتاده است.

* اگر مظلومي از شما كمك فكري بخواهد، جواب‌‌تان مثبت است؟
صد درصد. تا ديروز هم كمك مي‌كرديم و از اين به بعد هم بيشتر وقت مي‌گذاريم. ان‌شاءا... سر و صداها كه بخوابد، تيم هم به وضعيت قبل برمي‌گردد. گرچه آنها هم حق دارند و ناراحت هستند ولي هيچ چيزي تمام نشده است و ما در دو جام مدعي هستيم.

* مي‌دانيد كه در اينستاگرام كمپيني عليه مظلومي به راه انداخته‌اند تا برود؟
همه ما رفتني هستيم و فقط همين هواداران هستند كه مي‌مانند. براي همين از تيم‌شان بايد حمايت كنند تا تيمي كه براي‌شان مي‌ماند، جايگاهي در خور شأن آنها داشته باشد.

* بازي با فولاد را چطور پيش‌بيني مي‌كنيد؟
الان لازم است كه همه فكر و حواس كادر فني معطوف به اين بازي باشد تا بچه‌ها را به شرايط قبل از دربي برگرداند. بازي خيلي سختي در پيش است و البته همه بازيكنان هم مي‌خواهند اين هفته جبران مافات كنند.

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عبداللهی: تا پورحیدری هست جای او نمی‌نشینم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7711) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی