فولاد‌؛ آخرین فرصت استقلال برای قهرمانی

مظلومي بايد بر مشكلات روحي غلبه كند

فولاد‌؛ آخرین فرصت استقلال برای قهرمانی

سه شنبه 31 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - آبی‌پوشان هنوز نتوانسته‌اند خود را از قید و بندهای دربی پایتخت و شکست سنگین برابر پرسپولیس رها کنند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ با اينكه 3 روز تا بازي استقلال مقابل فولاد خوزستان باقي مانده است، به نظر مي‌رسد آبي‌پوشان هنوز نتوانسته‌اند خود را از قيد و بندهاي دربي پايتخت و شكست سنگين برابر پرسپوليس رها كنند.

مربيان استقلال كه به دليل 11 امتياز پيش بودن از رقيب سنتي همواره با غرور از صدرنشيني خود صحبت مي‌كردند، هنوز نتوانسته‌اند شكست و 3 امتياز عقب افتادن از پرسپوليس را فراموش كنند و طبيعي است با اين وضعيت نتوانند بازيكنان خود را از زير فشار روحي - رواني رها ساخته و آماده بازي اين هفته كنند؛ بازي با تيمي كه در بهترين شرايط روحي - رواني قرار دارد و در نيم‌فصل دوم نتايج خيلي خوبي گرفته است.

فولاد در نيم‌فصل دوم از 11 ديداري كه انجام داده، صاحب 6 برد مشابه يك بر صفر، 3 مساوي و تنها 2 باخت شده و با 21 امتياز يكي از تيم‌هايي است كه بيشترين امتيازات را در نيم‌فصل دوم به خود اختصاص داده كه ميانگين 9/1 امتياز از هر بازي است.

در طرف مقابل، استقلال از همين تعداد بازي 15 امتياز كسب كرده كه حاصل 3 پيروزي، 6 مساوي و 2 باخت بوده است كه ميانگين 36/1 امتياز در هر بازي را نشان مي‌دهد.

براي استقلال اين بازي مي‌تواند مهمترين بازي فصل باشد، زيرا امتياز نگرفتن در آن حتي شانس آسيايي شدن اين تيم از طريق ليگ را خيلي كم مي‌كند ولي بردن اين ديدار حتي مي‌تواند شانس دوباره‌اي براي قهرماني آبي‌پوشان باشد.

مظلومي بايد بيش از هر چيزي در اين چند روزه به لحاظ روحي نفراتش را آماده كند و اگر اين اتفاق بيفتد، برتري بر فولاد دور از دسترس نخواهد بود.

پرویز مظلومی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فولاد‌؛ آخرین فرصت استقلال برای قهرمانی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-7712) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی