هفته نخست مسابقات اسبدواني كورس بهاره گنبدكاووس برگزار شد

به گزارش ايرنا، اين مسابقات در هشت دور به مسافت يكهزار متر و با شركت 79 رأس اسب برگزار شد و در دور نخست كه مخصوص اسب هاي سه تا پنج ساله مبتدي و نبرده تركمن بود اسب باران قره تپه اول شد و اسب هاي طوفان گلن و جادوگر سنجر دوم و سوم شدند.
در دور دوم اسب هاي سه تا چهار ساله داراي 2 تا 6 امتياز تركمن با هم رقابت كردند و در پايان اسب هاي آرچين حبيب ايشان، آي سن 2 و تركمن گزل به ترتيب اول تا سوم شدند و در دور سوم در گروه اسب هاي دوخون سه تا چهار ساله مبتدي و نبرده نيز اسب كاستينو اول شد و اسب هاي فيروزه و ال كاپو 2 دوم و سوم شدند.
رقابت اسب هاي تروبرد داخلي سه تا چهار ساله 8 تا 14 امتياز در دور چهارم هفته نخست مسابقات اسبدواني كورس بهاره گنبد برگزار شد و در انتهاي اين دور، اسب هاي ليديا، لاكي بويز و ميس مامبو به ترتيب اول تا سوم شدند و در دور پنجم در گروه اسب هاي دوخون سه تا پنج ساله 18 تا 22 امتياز نيز اسب آي گون 2 مقام نخست را تصاحب كرد و اسب هاي بروسا و وين لاي دوم و سوم شدند.
در دور ششم اسب هاي تروبرد داخلي سه تا چهار ساله صفر تا 4 امتياز رقابت كردند و اسب هاي آدميرال، ترن هج و يونيك رفلكشن به ترتيب اول تا سوم شدند و در دور هفتم در ميان اسب هاي دوخون سه تا چهارساله 8 تا 14 امتياز، اسب فدرال اول شد و اسب هاي دازلار و آي هان مقام دوم و سوم را از آن خود كردند.
در دور هشتم رقابت اسب هاي دوخون سه تا پنج ساله 2 تا 6 امتياز برگزار شد و اسب مهتاج زودتر از سايرين از خط پايان گذشت و فربال و آلما گل 2 نيز دوم و سوم شدند.
در پايان اين مسابقات مبلغ 550 ميليون ريال به عنوان جايزه به صاحبان اسب هاي برنده اهدا شد.
شبك**1860**1504

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفته نخست مسابقات اسبدواني كورس بهاره گنبدكاووس برگزار شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-86) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا