یک کشته و سه زخمی نتیجه سه حادثه رانندگی محور بازرگان ـ تبریز

به گزارش خبرنگار ایرنا، سروان شاهین اسمعیل زاده روز چهارشنبه در بازدید از محل های وقوع حادثه رانندگی در محور بازرگان ـ تبریز اظهار کرد: در حادثه نخست که در حوزه شهرستان چایپاره و در نزدیکی روستای میرزا حسام اتفاق افتاد، یک دستگاه تریلی حاوی بار موز که از مرز بازرگان عازم اصفهان بود، واژگون شد و جاده ارتباطی بازرگان را برای ساعتی مسدود کرد.
وی اضافه کرد: لغزنده بودن جاده و ناتوانی راننده در کنترل تریلی باعث بروز این حادثه شده است.
وی بیان کرد: در حادثه دوم یک دستگاه پراید که بدون توجه به علائم خطر با سرعت به همین نقطه تصادف نزدیک شده و با دستگاه سواری پژو پارس برخورد کرد که در اثر این حادثه سه نفر از سرنشینان پراید زخمی شده و به بیمارستان امام خمینی(ره) چایپاره انتقال داده شدند.
سروان اسعمیل زاده همچنین گفت: در سانحه سوم که بعد از ظهر امروز در همین مسیر رخ داد، یک دستگاه سورای پژو پارس با یک دستگاه تریلی تصادف کرد که بر اثر آن راننده پژو پارس پس از انتقال به بیمارستان امام خمینی(ره) چایپاره به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.
انحراف به چپ و عدم توجه به جلو از سوی راننده پژو عامل این تصادف اعلام شده است.
7128/1905

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک کشته و سه زخمی نتیجه سه حادثه رانندگی محور بازرگان ـ تبریز» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-88773) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا