مقدمات حضور حامی مالی جدید در باشگاه صبا فراهم شد

مقدمات حضور حامی مالی جدید در باشگاه صبا فراهم شد

تیم صبا

مقدمات حضور حامی مالی جدید در باشگاه صبای قم فراهم شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از آن که حامی مالی فصل قبل صبای قم کنار رفت، یکی از دوستان علی دایی که گفته می شود در حال بررسی وضعیت هر دو باشگاه صبا و نفت است تا از بین آنها یکی را برای بستر سرمایه گذاری در فوتبال انتخاب کند ، به بحث صبا ورودی جدی تر داشت.
او جلسات متعددی را با مدیران استانداری قم برگزار کرده و به نظر می رسد طرفین برای آغاز همکاری به توافق رسیده اند.
این سرمایه گذار پیشنهاد مکتوب خود را تحویل استانداری قم داده و مرحله بعدی انشای قرارداد برای آغاز همکاری است که احتمالا ظرف یکی دو روز آینده نهایی خواهد شد.
از آنجایی که فرایند واگذاری باشگاههای دولتی نیازمند طی مراحل اداری خاصی است فعلا بحث واگذاری قطعی منتفی است و بحث حمایت مالی مطرح گردیده که بر سر آن توافق حاصل شده و احتمالا از اواسط هفته بعد و پس از عقد قرارداد، مذاکره با بازیکنان مدنظر علی دایی آغاز می شود.
طبق توافقات با توجه به حضور اغلب نفرات صبا در پایتخت، مانند فصل گذشته تمرینات در تهران خواهد بود و تیم یک روز قبل از بازی های خانگی به قم می رود.
تمرینات صبای قم به احتمال فراوان از عصر روز سه شنبه ۲۵ خرداد ماه آغاز می شود و دو اردوی داخلی و خارجی در اردبیل و ترکیه در دستور کار شاگردان شهریار قرار دارد.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مقدمات حضور حامی مالی جدید در باشگاه صبا فراهم شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-88797) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال