جبران کمبود بودجه دانشگاه‌ها

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در جلسه روسای دانشگاه‌ها، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور قول داد که امسال کمبود بودجه دانشگاه‌ها جبران شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از قانون سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با فارس، گفت: روز گذشته در جلسه روسای دانشگاه‌ها مسائل جاری دانشگاه‌های کشور مورد بررسی قرار گرفت.
معتمدی گفت: در این جلسه وزیر علوم، معاونان وی و روسای دانشگاه‌ها در رابطه با مسائل مختلف در زمینه‌های آموزشی،‌علمی،‌ فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
وی افزود: همچنین در بحث آزاد در رابطه با اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان نیز صحبت شد.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به حضور نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در جلسه روسای دانشگاه‌ها ادامه داد: کسری بودجه سال گذشته دانشگاه‌ها یکی از مسائلی بود که روز گذشته در جلسه روسای دانشگاه‌ها در رابطه با آن بحث شد و نوبخت قول داد که امسال تا حدودی این کسری بودجه جبران شود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جبران کمبود بودجه دانشگاه‌ها» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-88805) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین